Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Menemen

LucifeL

Öne çıkan mesajlar

LucifeL said:

forgiver said:

lan bu saate menemen mi yiyiosun git dışarıda yemek ye, evde yemek yap
yumurta ne ya
ya canım çekti acayip derecede bi de finansal imkanlarda dışarısı için el vermiyor şuan mantıklı geldi 2kilo domatesten yaptım açtım ligtvyide fenerbahçemin maçını izliyip menemen yiyecem :D

ligtvden kıscan
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

LucifeL said:

forgiver said:

lan bu saate menemen mi yiyiosun git dışarıda yemek ye, evde yemek yap
yumurta ne ya
ya canım çekti acayip derecede bi de finansal imkanlarda dışarısı için el vermiyor şuan mantıklı geldi 2kilo domatesten yaptım açtım ligtvyide fenerbahçemin maçını izliyip menemen yiyecem :D

ligtvden kıscan
abi ben ligtvye ve digitürk'e 5 kuruş para ödemiyorum dreambox denen bi sistem var onu kullanıyor receiver var modemden bağlantı veriyorsun şifreyi kırıyor ve cam gibi takılmadan izliyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

hayvan gibi yediydim bugn ama şmdi çok kral böle baharatlı bi menemen olcak ki of iki gündür buralarda hep bu yemekleri savunur oldum içime bi badegül teyze bi selhattin abi kaçtı lan
nasıl sevmiosunuz lan menemen falan ama menemene menemen olarak bakmıorm ben böle çok güzel yapılmalı bi menemen
kusmuğa benzesin kusar yerim gene
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

Menemen - kusmuk benzetmesi ile ilgili bir Jackass skeci vardır, koymuyorum buraya özellikle.
Tatsız baya, tahmin edersiniz ilişkiyi nasıl kurduklarını artık.
Koyana dokunmam da peşin peşin uyarmış olayım ben hehe

Ben ne güzel karıştırdım omletle menemeni lan. Gavur ne anlar menemenden diye aklıma geldi sonradan sdfg. Neyse dursun bari.

ben de monteye geldiydim,ama elim varmıyor 8-)
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

Griswold said:

Menemen - kusmuk benzetmesi ile ilgili bir Jackass skeci vardır, koymuyorum buraya özellikle.
Tatsız baya, tahmin edersiniz ilişkiyi nasıl kurduklarını artık.
Koyana dokunmam da peşin peşin uyarmış olayım ben hehe

Ben ne güzel karıştırdım omletle menemeni lan. Gavur ne anlar menemenden diye aklıma geldi sonradan sdfg. Neyse dursun bari.

ben de monteye geldiydim,ama elim varmıyor 8-)

özelden atsanıza
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...