Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Menemen

LucifeL

Öne çıkan mesajlar

Menemen - kusmuk benzetmesi ile ilgili bir Jackass skeci vardır, koymuyorum buraya özellikle.
Tatsız baya, tahmin edersiniz ilişkiyi nasıl kurduklarını artık.
Koyana dokunmam da peşin peşin uyarmış olayım ben hehe

Ben ne güzel karıştırdım omletle menemeni lan. Gavur ne anlar menemenden diye aklıma geldi sonradan sdfg. Neyse dursun bari.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi şaka vardı bakın okuyacaksanız yazıyorum, okumazsanız sizi banlatırım.

neyse. en az 2 kişiye ihtiyacımız var.

siyah, içi görünmeyen bir poşet alınır, evde menemen yapılıp içine doldurulur. bir sırt çantasına konulur. sırt çantasına aynı zamanda bir de ekmek konulur. sonra otobüse binilir. mümkünse hınca hınç dolu bir otobüs olsun, en arkalarda yer bulunur. geçilir, bir süre gidilir. 1. kişi ABİ MİDEM BULANIYO KUSCAM GALİBA ve benzeri söylemleri bi 5 dakika yapar, sonunda OLM POŞET VER KUSUYORUM AMEKE deyip çantanın içine kusarmış gibi yapar abartılı ses ve hareketlerle. millet iğrenir falan. sonra yandaki eleman bir süre iğrenir vs. olayın şoku atlatılmadan HACI NE YEMİŞTİN SEN, ÇOK LEZZETLİ GÖZÜKÜYO LAN falan der, OHA OHA YİCEK MİSİN vb. söylemlerle dikkat çekilir, 2. kahraman çantadaki ekmeği menemene banar banar yer. sonra diğer insanlar da kusar, mission completed.
Sosyal ağlarda paylaş

forgiver said:

lan bu saate menemen mi yiyiosun git dışarıda yemek ye, evde yemek yap
yumurta ne ya
ya canım çekti acayip derecede bi de finansal imkanlarda dışarısı için el vermiyor şuan mantıklı geldi 2kilo domatesten yaptım açtım ligtvyide fenerbahçemin maçını izliyip menemen yiyecem :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...