Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Windows phone 7 series

Buyse

Öne çıkan mesajlar

abi benim bilmedigim bir geyik mi var da, qwerty klavye yalnızca amerikada kullanılıyor ? lg'yi saymazsak, ki guvenemedim yani htc'nin yanında, destegi falan, htc'nin cıkaracagı bi tane qwerty'li telefon var pro, o da yine qwerty'li epic 4g yetmemis gibi sırf sprint'e cıkıyor, dalga mı geciyorlar yaw... benim yeni tel trophy gibi gozukuyor simdilik =)...
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Kanuni said:
Main disadvantages:

No Bluetooth file transfers
No USB mass storage mode
No memory card support
No multitasking
No copy paste
No sign of free Bing maps Navigation so far
No DivX/XviD video support

Elime almam bunlar yüzünden.
Sosyal ağlarda paylaş

valla win phone 7'de olup piyasada baska hicbi telde olmayan bisuru super ozellik de var sonucta.

copy paste bence buyuk eksik ama 2 aya falan gelicek altyapi hazir zaten. silverlight yine ayni sekilde buyuk eksik ama ms urunu oldugundan kesin gelecegini dusunuyorum ben. adobe ile son zamanlardaki yakinlasmadan da bi cozum gelebilir bu olaya. multitasking eksik evet. bing maps navigasyondan neyi kastetmis anlamadim zira var kendisi, eger saga don sola don sesli soylemesini istiyorsa o yok evet de olan telefon bilmiyorum ben. digerleri de iphone'da da yok zaten.

calisan bi insan icin exchange + people + office + skydrive ftw
Sosyal ağlarda paylaş

eger sadece calisan insanlara yöneleceklerse de gec kaldilar
zaten bb ve iphone o konuda da aldi basini gitti
ayrica bb bu konuda baya önde

hata yapiyorlar yine
eger böyle giderse pazar payi artmayacak
iphone a rakip olamayacaklar
ve iphone su anda neredeyse her kesime hitap ediyor
uygulama nedir bilmeyen adam bile alir hale geldi iphone

wp7 zaten gec kaldi
birde böylesine özelliklerin olmamasi gercekten hos degil
Sosyal ağlarda paylaş

iphone a niye rakip olamiyor abi windows phone 7? cok merak ediyorum yani su iddaalarin kaynagini. yazin ben de cevap vereyim teker teker su ana kadar gorduklerimi ileteyim. hayir ben de iphone sahibiyim yani su an.

blackberry'nin messengerdan baska neyi var peki onu is telefonu yapan? hangi telefonda boyle bir office + skydrive entegrasyonu var mesela?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...