Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yalnız yaşayan bir kız

Buyse

Öne çıkan mesajlar

adamınbiri said:

sen medenice yaklaşırsın ama kız arkandan gay herhalde hiç bişi yapmak istemedi derse görürüm ben seni

ben bunu gördüm.

İLK GECE hem de.kızla tanıştığımız gece düşünün.arkadaşımın sevgilisinin arkadaşıydı, bu çocuk hiçbişey yapmıyo yaaaaa demiş kız.gecenin sonu onun için kötü bitti ben bu lafı duyduktan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

ay bu çocuk hiçbişey yapmıyo yaaaaaaaa diyen kız

ertesi gün ne kadar saldırgan olduğumdan ve pestilinin çıktığından bahsetmiş.

hehehehehehh

bu arada seks yapmayı marifet olarak anlatan birisi değilim konusu geçti o açıdan.

yani kız evine çağırıyosa hiç değilse şansını dene hayvanlık yapmadan, sonra arkandan laf yapmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen o "bişey yapmıo ama" olayını evde hala yapabilite varken duymuşsun ki bu iyi bişey. en fecisi olayın ertesi günlerinde, "lan berkcan, yarangül senle yatmak istemiş ama dokunmamışsın be olm şimdi tikihanla takılıolar fiti fiti" die sana laf gelmesi oluo. idi eski günlerde.

ben yaşlanmışım yannız. vay be.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

bence o kız böyle bir konu açtığını görse sen kahveyi de unut seksi de unut durumuna gelirsin.

şu an hayatının en büyük dilemasını yaşıyor gibisin "sevişecek gibi mi gitsem sevişmeyecek gibi mi gitsem"

traş olsam mı olmasam mı.yanıma kondom alsam mı almasam mı.

bunları düşünüyor dmi şimdi aslşdkasşdlkasşkldasşldd
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi kısa dönemli ilişkilerin adamı isen zaten hep sevişmeye hazır ve nazır olacaksın.

yok benim o tarakta bezim olmaz diyorsan zaten, uzun ilişkide zamanla olur o işler illa ilk buluşmada düşünmeye gerek yok sevişecek miyiz lan diye

bence işin özeti bu sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...