Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crazy Heart (2009)

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

http://www.filmofilia.com/wp-content/uploads/2009/11/crazy_heart_1.jpg

konusu yok şaşırdım, Jeff Bridges ve Maggie Gyenhaal oynuyoe, gözden düşmüş bi country şarkıcısını oynuyor jeff bridges. wrestler tadında gerçekçi bi drama filmin teması

bu aksam izlemeyi planlıyorum, izleyince daha cok yazarım

http://www.imdb.com/title/tt1263670/
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
müzikleri ve oyuncuları en büyük artısı filmin, country müzik seviyosan filmi izledikten sonra tüm şarkılar diline dolanıyo zaten, falling & flying diye dolaştım 2 gün

bide tabiki oyuncular en büyük artısı filmin, jeff bridges vintage formda ;) colin farrell ve maggie gyllenhaal da tam oturmuş

izle yani güzel film
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 ay sonra ...

Oha bu film sadece bu kadar mı yorum almış :) Country sevmek bir kenara, sevmeyenler için bile bence çok güzel bir film. Soundtrackler harika.

Eğer müzikle ilgileniyorsanız hele gitar çalıyorsanız hele birde country seviyosanız harika bir film. Sountrackler yukarda arkadaşın dediği gibi ağza dolanıyor. Müzikle ilgilenen hatta müzisyen olanlar için harika bir film. Rock Star'ı izlerken bir çok konuda alakası olamsada ayrattığı etki aynıdır. Hepsi bir yana country sevmesende müzikle aran yoksada Jeff Bridges'in harika oyunculuğu ve harika sesi filmi izlemeye yeterlidir.

Başka bir başlıtka paylaştımda yeri burası;

Jeff Bridges: The Weary Kind

Ryan Bingham - The Weary Kind (Şarkının Yazarı) Sahibi daha güzel söylüyor tabi ama Jeff Bridges'inde hakkını vermek lazım :)

Jeff Bridges ve Colin Farrell - Fallin' & Flyin'

Jeff Bridges - Hold On You

Jeff Bridges - I Don't Now

Sosyal ağlarda paylaş

Lanet olsun müzikten neden bu kadar etkileniyorum ki :) Yılbaşında tek başıma içerken kalan alkolü açmaya başladım. Gitar sesi kadar güzel bir ses daha var mı ya. 1 yıl oldu elime almayalı bu filmi ilk izlediğimde de hatırlamıştım şimdi müzikleri tekrar dinleyince bir daha hatırladım iyi mi :) Imdb'den 7.4 almış. Ben 10 verirdim. Belki başkalarına bu tip filmler çok etkileyici gelmez ama beni derinden etkiliyorlar :) Neyse kadehim Jeff Bridges'in tatlı sesine kalksın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
DRaGoN_SLaYeR said:

konusu çok bayık geliyo okuyunca izleyesim gelmiyor ama çok da merak ediyorum, izlemem için filmin bi iki iyi yönünü söyleyin

Konu çok güzel, Jeff efsane oynamış soundtrackler 10 numara. Muzik'le country yada gitarla bir ilgin varsa oda izlemek için bir sebep. Oscar aldı lan boru mu :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...