Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization V

tunch

Öne çıkan mesajlar

yil miladdan önce bilmemkaç bir şehre yaptığım sirk sayesinde diğer şehirlerin halki sakinleşiyor aklshd.

abi global bir mutluluk sisteminin elle tutulur yanı yok. bir kere öyle birşey varsa dünyada isyan olmazdı her ülkenin başkenti saraylarla bahçelerle falan dolu zaten salkhd.

poliçe olayına da o kadar iyi bakmiyorum ben buff kartlari resmen. eski hali daha iyiydi avantaj/dezavantaj olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun çok iyide benmi çok kazmalaşmışım civde yoksa deity seviyesinde ai teknoloji boostu falanmı alıyo benim puanım 20 iken adamlar 100 e vurmuş oluyo anlamadım.Ben bitane worker çıkarmak için yırtınırken adamlarda 2-3 worker+3-4 warrior falan tam yalama ettiler ortalarında.

Bu sayfanın konusu buymuş zaten okumadan post attım sorry.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

bu arada evet, bir mısır olmadan hızlı wonder policysiz almadan 6-7 zorlukta ai'la wonder yarısını kazanabiliyomusun bı deneyin

6da oluyor, 7de zorlayarak oluyor. Ama 8de bildiğin bulaşma hiç bi wondera. Zaten sen hala arkibüsle pıt pıt ateş ederken adam panzerle dalıyor topraklarına ahah. Bonusları biraz abartı 8in.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Cuce said:

bu arada evet, bir mısır olmadan hızlı wonder policysiz almadan 6-7 zorlukta ai'la wonder yarısını kazanabiliyomusun bı deneyin

6da oluyor, 7de zorlayarak oluyor. Ama 8de bildiğin bulaşma hiç bi wondera. Zaten sen hala arkibüsle pıt pıt ateş ederken adam panzerle dalıyor topraklarına ahah. Bonusları biraz abartı 8in.

8 de ben ronesansa kadar wonderlarin neredeyse yarisini aldim, tradition ile marble vardi

tech oalrak ucurum olmadi AI ile aramda, benden cok hizli cag atliyorlar ama unite olarak esit gidiyoruz su anda,
Sosyal ağlarda paylaş

7 de roma ile continental-huge-marathon oynuyorum.Lejyoner yapabildiğim an basabildiğim kadar lejyoner ve ballista basıp mısır-japonya-ingiltere ve osmanlının topraklarını aldım.Lejyonerlerde mükemmel hem öküz gibi güçlü hep yol yapabiliyolar.Çok işime yaradılar ve bütün kıtayı city-stateler hariç temizledim.Ama happiness ı dengelemekte zorlandım onun yüzünden şehirlerdeki nüfusumu çok arttıramadım.

Şimdi 1700lerdeyiz infantryler tanklar çıktı rationalism ve bi iki great person sayesinde beleşten aldığım techlerle hızlanmaya çalıştım Şuan oyunda ben bi kıtada olmak diğerleri bi kıtada olmak üzere 4 kişiyiz ve 3.sıradayım puanda.Ama birinci olan Araplar nerdeyse iki katı puan farkı attı hepimize.

Heralde Domination ı zorlıcam atom bombasını vs. de bitirip başka türlü geçemicem adamları.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...