Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

67'lik dayi zencinin agzini kiriyor

tomkat

Öne çıkan mesajlar

azmobap, olayın şiddet kısmında haklısın ama bence gelmiş geçmiş en iyi 1-2 meme arasına girer çünkü tamamen doğal ve gerçek bir olay üzerine kurulu; o da "nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, tekdirden anlamayanın hakkı kötektir"in aksiyona dökülmüşü. kelimenin gerçek anlamıyla epic yani, çok eğlendim dünden beri gerçek şiddetten zerre hazzetmeyen ve karşıtı biri olduğum halde. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

yaşlı amcanın amacı o zaten ilk kendisi saldırsa ırkçı diye yiyecek damgayı. hatta iyice sanki kendi halinde adammış ayağına yatmak için uzağa gidiyor falan hepsi numara lan bildiğin

Aynen durum bu. Yaşlı maşlı da pislik herif işte, ırkçı, kafayı takmış, kavga çıkartıyo. İlk yumruğu atsa suçlu olacak, zencinin vurması için kışkırtıp duruyo ki zencinin attığı da yumruk bile denecek bişi deil.

Yanlız bu kadar abartı olay olması garip geldi bana, ne bileyim o kadar "meme"lik bişi göremedim ben adamın hayvani cüssesi dışında
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Yanlız bu kadar abartı olay olması garip geldi bana, ne bileyim o kadar "meme"lik bişi göremedim ben adamın hayvani cüssesi dışında

abartı çünkü kimse (dede kalkana kadar en azından) dedenin dövmesini beklemiyor. gerçi zencinin de dövmesini beklemezdim ben pek öyle dana gibi değil heh
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...