Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyundaki bayrakların anlamları

Pluton

Öne çıkan mesajlar

Pluton said:

Bitek ben mi zevk alamadım bu hırsızlık işinden

Valla rp yapan adamlarla tanışmıştım 1 ay önce, 1 hafta falan bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum :). Gizli guild vardı thieflerden oluşan sadece, yeni member alırken sana görev veriyorlar işte şu kadar zamanda getirebildiğin kadar mal getir, memnun kalırlarsa alıyorlar guilde falan. Şehirde gizli buluşma noktaları vs harikaydı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
* The number of Murder Counts is only visible to the player himself by typing /murdercount or /iconsidermysins.
* Each Murder Counts adds 20 hourst to the Murder Timer.
* Each Murder Count adds 5 hours to the Statloss Timer.
* The Murder Count ticker and the Murder Timer slowly ticks down. * Each Murder Count equals 20 hours of in-game play.
*Different features in the game can affect the Murder Timer (like being in a City Dungeon (TBD)).
*When the number of Murder Counts reaches 5, the player gets the *Murderrer flah which is visible to all other players.
*If the number of Murder Counts drops below 5, the Murderer flag disappears.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen öyle ediyor. 1 murdercount düşürmek için 20 saat net online süre gerekiyor. Hatta bu online süre başka bir karakterle değil direk PK olduğun karakterle olmak durumunda.

Birde, hırsızlık skill'iniz 100 iken fail olduğunuzda düşük bir ihtimalde olsa hidden criminal oluyorsunuz. yani karşı taraf çakmıyor durumu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...