Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başımda meriç var

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Türkiye'nin resmi nüfus sayımı sonuçları ve günlük ortalama nüfus artış hızına orantılarsak ülkemizde 16-02-2010 23:13 itibariyle yaklaşık 27,055 kişinin isminin MERİÇ olduğu ve MERİÇ isimli kişi sayısının her yıl ortalama 440 kişi arttığı tahmini yapılabilir.

http://www.ismididikle.com/isim_1239_meric.htm
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

abi.. onun yerine kızların meriç bulma ihtiyacını ortadan kaldırsanız? hani birinin yanında neden meriç olru ki? nedne bir meriçi yanında tutar? kadın dediğin biri meriçlik yaptımı "sana soran oldu mu?" ya da bu tarz bir teppki ortaya koymayı bilmeli

ama kızın o tepkiyi verebilmesi için erkeğinde merçsiz bir dünyanın altyapısını kurmalı

ha bunlara rağmen kzı aynında meriç taşıyorsa yok abi o ilişkiden hatır gelmez

işte bu post da adeta ben yazmışım gibi çınarlar kadar ulu ve toroslar kadar heybetli!1
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

abi sırf uzak şehirde diye, çok sevdiğin gelecek hayali kurduğun birinden vazgeçmek saçma geliyor. yürütmek için uğraşmaya değer bence.

tabi çok daha fazla fedakarlık istiyor her iki taraf için.

acaba kız arkadasın da bundan emin mi?
yoksa bosa mı kurek cekiyorsun? moral bozmak gibi olmasın da "askııım ama ben onun ilgisini seviyoruuam" diyorsa koyver gitsin
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

Buyse said:

abi sırf uzak şehirde diye, çok sevdiğin gelecek hayali kurduğun birinden vazgeçmek saçma geliyor. yürütmek için uğraşmaya değer bence.

tabi çok daha fazla fedakarlık istiyor her iki taraf için.

acaba kız arkadasın da bundan emin mi?
yoksa bosa mı kurek cekiyorsun? moral bozmak gibi olmasın da "askııım ama ben onun ilgisini seviyoruuam" diyorsa koyver gitsin

o onun sorunu. ben üstüme düşeni yapayım. o yapmazsa da ben elimden geleni yaptım derim. vicdanım rahat olur
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...