Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başımda meriç var

Buyse

Öne çıkan mesajlar

bak daha önce de demiştim. meriç şunu yapıyor

erkek meriçe kızıyor
meriçin ilgisi kızı rahatsız etmiyor arkadaş olarak ilgilendiğini sanıyor. fino gibi peşinde dolanıyor falan egosu tatmin oluyor
erkek meriçe tepkisini kız üzerinden koyuyor
kız erkeğe ben ne yaptım bana neden kızıyorsun düşman mı olayım adamla diyor
erkeğin elinde yeterli argüman yok meriçi def etmek için, bu yüzden hırçınlaşıyor sinirleniyor tüm ilişkiye yansıyor

and the winner is meriç.
Sosyal ağlarda paylaş

Hay YaRabbim, meriçmişte, kızları istismar ediyormuşta.

Eğer kız o kadar malsa dibine kadar istismar etsin, ahmakların ve aptalların yaşam hakkı her zaman kısıtlıdır.

Birini döveceksen git kız arkadaşını döv, senin gibi arkadaşı yerine, aamacının ne olduğu belli olan bir adama rep veriyorsa. Arkadaşın ya malın önde gideni, anlamıyorsa eğer adamın amacını, ki buysa durum boşver, ahmak dostun olacağına akıllı düşmanın olsun, Yok eğer anlıyorsa demekki oda istiyor, arkadaş ayağına herifin asılmasından hoşlanıyor...

Ki ayrıca, toplu yemekleri anlarımda, o ne lan öyle, erkek bir iş arkadaşıyla yemek(!) yemek. Taa Ademle Havvadan beri bellidir bu olaylar, erkek-kadın anasını satayım, ne dostluğu, arkadaşlığı, başbaşa yemeği.

Erkek arkadaşı olan bir kızla başbaşa yemek yiyen ve masum niyetli olan erkekler dünyamız üzerinde müzeye konulacak kadar azki, çoğu onların ya gey, yada kuşu kalkmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

bence dövme abi madem kız arkadaşına güvenin tamsa bırak kullansın elemanı hemde uzaktaymışsın senin yerine o salak korusun kollasın en sonunda bi halt olamayacağını anlayınca kuyruğunu kıstırır gider zaten.

konudan bağımsız bişey sorucam çok sevdiğim bi arkadaşım vardı böyle kıl kuyruk tipte bir elemanla çıkıyordu 1-2 saat takıldık bunlarla sonra kız bana nasıl çocuk beğendin mi falan dedi daha 3-4 haftalıkmiş ilişkileri bende yaramaz bu cocuk üzer seni gözüm tutmadı dedim akşamına yol verdi hatta ben kalıcam diye evden kovdu çocugu şimdi yaptığım meriçlik mi oluyor merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

SPectre88 said:

bence dövme abi madem kız arkadaşına güvenin tamsa bırak kullansın elemanı hemde uzaktaymışsın senin yerine o salak korusun kollasın en sonunda bi halt olamayacağını anlayınca kuyruğunu kıstırır gider zaten.

Bu ne ya abi, kızların duygusal olarak dengesizliğini herkes bilir, meriçlikte zaten kızın açık verdiği duygusal bir anda direk yiyişme temalı saldırıdır.

Kızla evlimisinde o kadar güveniyorsun, bu kadar rahatlık nerden, elemanı kullansınmış.

Se uzakteyken millet vay bea, adam uzakta, kızda bununla takılıyor, herifte yokluktan istifade etti, kızı tavladı diye bakar olaya.
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

meriçin ilgisi kızı rahatsız etmiyor arkadaş olarak ilgilendiğini sanıyor.

kız erkeğe ben ne yaptım bana neden kızıyorsun düşman mı olayım adamla diyor

Kusura bakma, senin kız eğer ahmağın önde gideni değilse, erkeğin amacını bal gibi biliyordur, ben hayatımda bu tür şeyleri anlayamayacak kadar mal bir kız görmedim, seninkide içten içe biliyordur, ama işi bozmamak ayağına aptala yatıyor. Zaten erkek arkadaşımvar, bak buna rağmen peşimde dolananda var, ne güzelim, sexiyim çarpıcıyım diye ego şişirmekle meşgul.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...