Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Başımda meriç var

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Zor durumlar için Meriç 101.

Meriçler çok tehlikeli yaratıklardır ve her erkeğin içinde bir meriç gizlidir.Meriçleri fantazi edebiyatındaki öldürmek için abuk subuk şeyler yapılan yaratıklara benzetebiliriz.

Meriçler döverek,ezerek yok edilemezler çünkü onlar ilişkinizin sorunlarında güç alırlar.Döversiniz hayvan,ilkel,maço olursunuz.Ezersiniz sen kendini büyük görüyorsun,yazık değil mi çocuğa, o benim yakın arkadaşım tadında laflarla meriçleri daha da güçlü hale getirirsiniz.

Peki bu meriç denen yaratıklar nasıl savuşturulur ya da etkisiz hale getirilir.

Verebileceğim 2 tavsiye var ilki

İlki kana kan dişe diş tadında.Hemen sizden hoşlanan bir kız bulunur ve o da dişi meriç olarak sizin saflarınıza katılması sağlanır(Bu taktik zordur çünkü kızlar genelde meriçliğe çok yatkın değillerdir.).Sevgiliniz bu dişi meriçten kıllanmaya başladığında sürekli kızın meriçine atıfta bulunursunuz bak aynı x gibi o da benim arkadaşım

ikincisi en etkili yöntemdir ve bence gerçekten uygulanması gereken budur.

Hemen bir dişi arkadaşınızı ya da kızın bir arkadaşını seçip bu meriç ile aynı ortama sokarsınız olsun.Bundan sonra yapılacak adımlar çok dikkatli atılmalıdır.

ilk başta ortaya dikkatli bir dedikodu atın mesela

-sen de geçen gün buluştuğumuzda meriç ile kıvılcım arasında bir elektiriklenme hissettin mi ?

-Bence meriç ile kıvılcım çok yakışırlar ikisi de bekar ve çok iyi insanlar(bu kısım yalanın dik alasıdır elinizde olsa meriçi hunharca öldürürsünüz).

Daha sonra iki tarafa da hafiften gaz verin( çok abartmayın sonra feci patlar) mesela

-Ya kıvılcım sen de eminim farketmişsindir o akşam meriç sana nasıl içli içli baktı.

-Meriç abi yine iyisin bence kıvılcım sana vuruldu.

Bu konudaki seçenekler sonsuz ve sizin hayalgücünüze kalmıştır.Uzun bir süre bu aşk ağları meriç ve sizin seçtiğiniz dişi arasında örülür ama dikkat edilmesi gereken bu işin yavaş yavaş ve oya işler gibi yapılmasıdır yoksa içinden çıkılamaz bir hale gelir olay.

Eğer bu taktikte başarıyı elde ederseniz meriç tamamiyle saf dışı bırakılmış olacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

başıma bir meriç vakası gelmedi, gelebileceğini düşünmüyorum da, ama gelirse, çekip bi kenara adam gibi davranmasını ilk seferde söylerdim. Eğer kendisi devam etmekte ısrarcı olursa yine aynı kenara çekip estetik yapardım yüzüne

bu arada kavgada boy-kilo oranı bi yere kadar avantajdır. Çok kızmış ve gözünü karartmış ufak tefek bi adam gayet iri adam devirebilir, kavganın matematiği olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

Kız ardakşının tek başına bi erkekle bi yere gitmesine izin vermemelisin zaten.Yanlış olduğunu kafasına sokmalısın senden başka kimseye güvenmemesi gerektiğini öğretmelisin.

Gerçekten tüm erkekler güvenilmez mi peki?Tabiki değil fakat riske girmeye gerek var mı dersin?
Sosyal ağlarda paylaş

PATA said:

Kız ardakşının tek başına bi erkekle bi yere gitmesine izin vermemelisin zaten.Yanlış olduğunu kafasına sokmalısın senden başka kimseye güvenmemesi gerektiğini öğretmelisin.

Gerçekten tüm erkekler güvenilmez mi peki?Tabiki değil fakat riske girmeye gerek var mı dersin?

oha abi ilkel misin
Sosyal ağlarda paylaş

adam dogru demiş.karşındaki adam profesyonel dayakçı dovuscu falan değilse yeterince gözü dönmüş olan daha çok hasar verebilir.

ha karşıdaki şiş miş takarsa kıçınıza bilemem ahah.ben hiperaktif tiplerden daha çok tırsarım mesela kavga konusunda :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...