Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

9 numara Hakan, 10 numara Ümit Karan!

Carmelo

Öne çıkan mesajlar

Futbolcuların forma numaraları belli oldu. Kral 9 numarayı alırken, 10 numara Ü.Karana verildi. Conceiçao 8, Song 4, Saidou ise 7 giyecek...

Galatasaraylı futbolcuların 100. yılda giyecekleri forma numaraları netleşti. Takımın geneli geçtiğimiz yıl giydikleri numaraları tercih ederken, bir de sürpriz takas gerçekleşti. Hakan Şükür, daha önce Galatasaray ve Milli Takım da bir türlü vazgeçmediği ancak geçen sene Ümit Karan a teslim etmek zorunda kaldığı 9 numarayı geri aldı. Kral ın giymesi beklenen 10 numara ise Ümit Karan a verildi. Yeni transferlerin numaraları da belirlendi. 100. yılda futbolcuların forma numaraları şu şekilde olacak:

MONDRAGON 1
BÜLENT 3
SONG 4
ORHAN AK 5
ARİF 6
SAİDOU 7
CONCEİÇAO 8
HAKAN ŞÜKÜR 9
ÜMİT KARAN 10
HASAN ŞAŞ 11
AYKUT 12
BALİÇ 14
AYHAN 18
CİHAN 19
VOLKAN 20
İBRAHİM 21
ARDA 22
PETRE 24
NECATİ 25
MÜLAYİM 29
UĞUR 33
SABRİ 55
HAKAN ÜNSAL 57
SUAT USTA 61
ERGÜN PENBE 67[signature][hline]Carmelo#15

[Bu mesaj Carmelo tarafından 23 Temmuz 2004 14:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle GS hala iyi bir 10 numara bulamadı. Bu cidden büyük eksiklik. Takımın beyni olacak, hücumu güçlendirip tribünleri coşturacak adam yok sahada... Oyun kuruculuk Ergün'e falan verilebilir ancak bir 10 numara lazım.

Ümit Karan için 2 sene falan önce Türkiye'nin elindeki en iyi 3 forvetten biri demiştim. Eğer forma girerse hala GS'nin ileri ucunda çok iş yapar. Tek sorun, Hakan Şükürle beraber oynayamaz. İkisi de aynı tip oyuncu ve yanlarına hızlı, top taşıyan bir forvet lazım. Hele ki gerçek bir 10 numara bulunamadıysa...

Kadro bence çok yetersiz. Sağ kanadımız hala Sabri'ye kaldı... Terim bi ara Hasan Şaş'ı düşünüyordu sağda ama tutmadı heralde... Bakalım, görecez neler olacka. Gerçi ne de olsa bu sene GS'nin şampiyonluk, 100 yıl hatrına vericekler, ama sonrası... Dibimizde Fenerbahçe önümüzdeki 6-7 senenin takımını kurdu biz kaldık, iyi Türk futbolcu da kalmadı ki büyük takımda oynayacak...[signature][hline]
Quidquid latine dictum sit, altum viditur.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu gs bıraksın 10 numarayı 5 numarayı

Ali Sami Yen den o taraftar sağ çıkabilecekmi onu bi çözümlesinler.
Geçen gün tv de gösterdi.
Gs laf atmak için söylemiyorum ama CANINI SEVEN GİTMESİN.

vallahi gol olunca yıkılır o stad allah korusun be....[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle katılıyorum..

100.yılları facia ile sonuçlanıcak, ondan korkuyorum.[signature][hline]Gerçek olun, imkansızı gerçekleştirin
Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !

Ernesto CHE Guevara

Who is that ?[/i] / My best friend

Heaven UO Shard, Çok yakında....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...