Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğum kontrol

reddiye

Öne çıkan mesajlar

napae said:

Ertesi günü haplarıyla ilgili pek bi fikrim yok benim. Bi arkadaşım aldıktan sonra hafif bi kanama yapmıştı sanırım. Normal mi bilmiyorum ama.

Yan etkilerinde var öyle bir şey. Benim de bir arkadaşın midesini rahatsız etmişti, kusmuştu falan ama psikolojik olabilir diye düşünüyorum kendisi ne kadar tersini iddia etmiş olsa da.. Bir kaç yan etkisi daha var
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

napae said:

Ertesi günü haplarıyla ilgili pek bi fikrim yok benim. Bi arkadaşım aldıktan sonra hafif bi kanama yapmıştı sanırım. Normal mi bilmiyorum ama.

Yan etkilerinde var öyle bir şey. Benim de bir arkadaşın midesini rahatsız etmişti, kusmuştu falan ama psikolojik olabilir diye düşünüyorum kendisi ne kadar tersini iddia etmiş olsa da.. Bir kaç yan etkisi daha var

Bir kaç mı?

Abi allanıseversen okur musun yazdıklarımı?

Kulaktan dolma bilgilerle ilerlemeyin böyle nolur, insanlar kanser oluyor, çocuk sahibi olamıyor, bir ton problem yaşıyor
Sosyal ağlarda paylaş

Evet öyle yazıyor da bazılarında belli aralıklarla iki tane alınması gerektiği falan da yazıyor, kutusunda da zaten az bişi oluyordu sanki.

Ama zaten bünyeyi alt üst etmek için üretilmiyorlar mı, garipsememek lazım.

@QoS: Aldıktan hemen sonra görülebilecek yan etkilerinden bahsediyordum, birden fazla ama 10-15 tane değil anlamında kullandım 'bir kaç'ı. + Kulaktan dolma bilgi olduğunu nereden çıkardın anlamadım + Baileys'iniz bende :P
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

herkeste bi hamile kalmış ha
amma bilgilisiniz.
sevişen sevişene lan.

ben hamile falan kalmadım. hoş bunu da açıklamak mecburiyetinde olmazdım kalsaydım da, benim sinirlendiğim bir nokta var. Her şeyin ceremesini kız çeksin istiyorsunuz, her şeyi kızdan bekliyorsunuz. Biraz araştırın öğrenin, sonuçta o kız sevdiğiniz insan ise, neden onun sağlığına zararlı bir şeye yöneltiyorsunuz?
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

Cuce said:

Buyse said:

prezervatif iyidir yahu. neden siz zevk alacaksınız diye kadına zulüm ediyorsunuz

kadın zevk almıyomu, ayrıca zevk meselesı değilki, yeterince guvenli değil

alıyor da kadına şunu takalım bunu takalım demek bence erkek zevk alsın diye tasarlanmıi şeyler. abi içinizde bakır boruyla gezer misiniz siz.

hayır ole bı yazıyosunki sanki bir takım erkek bılım adamları "evet evet hep kadınların orasına burasına bısı sokalım erkeklere hıc yapmıyalım" dıyolar.

erkeklerın yapabılceği en guvenli sey vasectomy, ondada %20 cinsel istek ortadan kalkıyo, %20-30'a yakını hayatı boyunca acı cekiyo, ve %50-70 ihtimalle geri dönüşü var.

"abı tıpa bulduk takıyoruz cozuyo herseyi %5 komplikasyonu var" gibi bi yontem olsa erkekler içinde oda burda konusulur yanı.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bir de şeyi düşünmek lazım. Eyvallah bir kadının prezervatif dışında hamileliği belli bir dereceye kadar önleyecek yöntemlere başvurması tamam. Ama bunun cinsel yolla bulaşan hastalıklar tarafı da var. Sadece kadına geçmesi değil aynı şekilde kadından erkeğe geçmesi de söz konusu. Buna da prezervatiften başka çözüm yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...