Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

doğum kontrol

reddiye

Öne çıkan mesajlar

az sevişenler için norlevo olabilir. tabi bazı kişilerde acayip mide bulantısı yapabiliyor ama sonuçta bir seferlik kullanıyorsun. ama zaten bir kere kullandıktan sonra bir süre kullanmaman lazım norlevoyu (prospektüsünde yazar).

onun dışında kalıcı yöntemler var ama hayatının baharında kullanılması tavsiye edilmeyen yöntemler onlar ve genelde dişi odaklı (bir zımbırtılar falan taktırıyorsun ama etkileri kalıcı oluyor genelde çoğunun)
Sosyal ağlarda paylaş

Jahrein said:

napae said:

Mirana mı Mirena mı ney öyle bi spiral var mesela. Bilimsel olarak kanıtlanmış bir şey değil ama kist ürettiğini düşünüyo annemin jinekoloğu çünkü mirana taktıran çoğu arkadaşında kist oluşumu görülmüş.

Taktırmayın yani. :/

şunu ciddi ciddi sorucam babama

baban da ne manyak ortamlarda takılıyo bu çocuk diyecek
Sosyal ağlarda paylaş

pogodi said:

napae said:

pogodi said:

napae said:

Doğum kontrol hapları o kadar da dengesini bozmuyo insanın. Bi süre sonra alışıyosun.
İlerde çocuk sahibi olmayı planlamıyosa kız, spiral de taktırabilir.

denge bozmuyo, sadece sakal çıkarıyo. evet.

Sakal çıkarsa, şu an kıllı dolaşırdım herhalde.

senin bünyeni pek etkilememiş olabilir
ama insanın dengesini bozmuyo diye bişey yok yani

İnsanın dengesini bozmuyo demedim, o kadar da bozmuyo dedim. Doğum kontrol hapı kullanmadan önce acayip dedikodular vardı çok tüy çıkarıyo bilmemne diye. Doktorlar yok öyle bir şey, çok nadiren ortaya çıkan bi yan etki diyolar. Kafama göre konuşmuyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada irade mirade diyenler olmuş (çeşitli jargonlarda) erkek ejekülasyonu sadece ilişkinin sonunda değil ilişki süresince de az miktarda olur. kadının hangi dönemde olduğuna göre o az miktardaki ejekülasyonda hayatınızın baharında azımsanamayacak bir risk teşkil edebilir. tabi kadının fizyolojisine göre de değişiyor bu riskin miktarı.
Sosyal ağlarda paylaş

hormonal ya da çeşitli cinsel bozuklukları olan kadınlarda tedavi olarak doğum kontrol hapı verilebiliyor düzenli ama işte o ilaçların etkisi kadından kadına değişiyor muhtemelen. jinekoloğa danışman lazım ama türkiyede değil tabi türkiyede jinekoloğa gidersen "evlenmeden doğum kontrol hapı alırsan sakalın çıkar" falan diyebilirler hehe
Sosyal ağlarda paylaş

bugünün geyik konusuna hoş geldiniz..

evlenin paso çocuk yapın işte.. alla alla..

dert ettiğiniz şeye bak.. bi yüzüğe bakıyor olay!

ha bi de şu var;
bu dünyada istediğiniz gerçekleşmez.. bakın çocuğu olmayan ama çocuk isteyen çiftlere.. siz de çocuk istemiyorsanız hayvan gibi çocuk ister gibi davranın.

bu ters psikoloji ile çocuğunuz olmayacaktır.

ama olur da boşalırken "lan çocuk olmaz inşalla" derseniz anında hamile kaldı o kız.. geçmiş olsun..

kız minyon ise kafasından tutup sallamayı da deneyebilirsiniz. ya da göbek üstü subwoofera yatırıp içeri bas da verebilirsiniz..

bunlar yüzyıllardır denenmiş ve işe yarayan yöntemler..
Sosyal ağlarda paylaş

nrlevo da epey denge bozan bişi epey ve yılda 2 defadan fazla kullanılmazmış

doğum kontrol için değil de yanlışlıkla içeri kaçırırsanız falan lazım o. sevişme sonrası joker hakkı gibi bişi yani

haplar için de ilerde hamile kalmayı zorlaştırıyor vs diyorlar nedir bilemiyorum hakkaten en kolay alınabilen (yanetkisiz,asprine yakın anlamında kolay) hap nedir acaba bilenler paylaşsın lazım olur ilerde :P

peki bişi diyim,
bu prezeratiflerin içinde sperm öldürücü madde de var ya hani,
onu takıp bir süre sonra çıkartsak gerisini de iradeye bıraksak bu sperm öldürücüler sızıntıları da öldürmez mi

arkadaşım soruyor sdfsfd
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

hormonal ya da çeşitli cinsel bozuklukları olan kadınlarda tedavi olarak doğum kontrol hapı verilebiliyor düzenli ama işte o ilaçların etkisi kadından kadına değişiyor muhtemelen. jinekoloğa danışman lazım ama türkiyede değil tabi türkiyede jinekoloğa gidersen "evlenmeden doğum kontrol hapı alırsan sakalın çıkar" falan diyebilirler hehe

bunu babama küfür olarak algılıyorum.
6 kilo ur çıkarmış babam bi kere benim doğum esnasında
çok kral babam var benim
hepsinizi döver...
(ur olayı gerçek beyler. gasteye falan çıkmıştı!)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...