Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

rpg istiyorum :(

DRaGoN_SLaYeR

Öne çıkan mesajlar

şu arada acaip boş vaktim war dizi-film izle izle yeter rpg oynamak istiyorum :( maaselef pc biraz eski dragon age:origins çalıştırmıyo :( bg2 yüklemeyi düşünüyorum da onunda grafiklerden bayarmıyım korkusu var. torchlight yükledim oynadım biraz o da çok tekdüze sıktı hemen :S d2 yüklü ondan da sıkılmış vaziyetteyim :) pek bi opsiyon kalmadı ama warmı önerebilceğiniz bişeyler ? nwn1-2 mi yapsam yoksa poff
Sosyal ağlarda paylaş

jade den pek hoşlaşmadım ya uzakdoğu teması pek açmıyor beni :(

nwn1 ya da 2 oynicam son kararım :P şimdi sorum nwn2 de bi hata wardı bi yere gelince oyun error verip duruyodu onun fix i çıkmıştır deilmi ? keza bu yüzden bitiremedim nwn2 yi.

ama nwn1 de çok hoş geldi şimdi gözüme :P

ok son sorum : neutral evil female sorcerer ım için hangisini seçeyim sizce ??
Sosyal ağlarda paylaş

nwn2 then :)
nwn1 in senaryosu çok sağlamdı yaw . ek paketleri de oynamamıştım onun :P

ozaman gerge bu sorum sadece sana çok soru sordum millet yeter der sen demezsin :) nwn2 de ek paketlerle gelen class-race ler warmı? sadece nwn2yle ek classlar açılabiliomuydu? red dragon's bişi bişi wardı onu hiç seçmemiştim :S
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

NWN1 senaryosunda ne olcağını daha oyunun ilk dakkasından biliyosun nerdeyse yau. Oyunun başını hatırlıyorum. Kaçan 4 yaratığı bulman lazımdır. Şehirde gidebileceğin 4 bölge var. Her bölgede birini bulursun. Gerisi de benzer şekilde ilerliyodu. :)

şahsen ben o bize emirleri veren güzel bayan ablanın ihanet edeceği ihtimalini ta son chapter da fln düşünmüştüm =)

BG nin öle bi modu warsa nwn2 yi bitirir bitirmez bg2 ye akacam.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...