Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adls paketimi değiştircem 8mbite geçem mi?

Farinal

Öne çıkan mesajlar

http://www.ttnet.com.tr/web/230-1156-1-1/tur/evde_ttnet/baglanti_cesitleri_-_adsl/nedir_

burda 8mbit limitsiz diyor. arkadaşlarda kullanıyorlar çok nadir düşüyordu 512'ye ve 2 aydır kalktığını düşürmenin hep limitsiz olarak kullandıklarını söylüyorlar. ee ben mal mıyım tamamen aynı paraya 1mbit kullanıyorum? değiştirim dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle bi sorunu var
2 yıl tahahüt(doğrumu yazdım bilmiyorum)veriyosun
ama ben vermedim o yüzden direk aylık 50 lira ödüyorum
öbür türlü 2 yıl ttnet kullanıcam diyosun
ilk 6 ay hiç bi şekilde tarife değişikliği yok
sonrasında ise tarife değiştirmek istersen bu tarifeye geçmeden önceki internet hızından yüksek bi hıza geçme zorunluğu var
ttnet'e hayatta güvenmem 2 mbit'di benim internetim bişi olur önüne gelen herkesi 1 mbit'e sabitlerle aynen geri dönücem 2 mbit'ime
Sosyal ağlarda paylaş

adamınbiri said:

limitsiz değil o
15 gb kotalı
kotayı aşarsan bidaha ki aya kadar hızını 512'ye düşürüyolar
ben aştım düşmedi
şuanda internet hızım 6.9 mbit

8mbit vermiyolar bu arada bulunduğun yerin altyapısına göre
1 ile 8 arası bişeyler veriyolar

1-8 verip sus otur demezler yalnız o mevzu yalan. en az 6.5 falan almıyorsan düşürüyolar zaten 4e.
Sosyal ağlarda paylaş

hakikaten böyle KİMSEYİ DÜŞÜRMÜYOLARMIŞ diye atlanır mı abi? adamlar müşteri çekmek için kasıtlı önemsemiyor olabilir, veya beceremiyor da olabilirler. ancak sözleşmen 15gb adil kullanım sınırı içerdiğine göre, sistemi tıkır tıkır çalıştırdıklarında 512 ile gezersin.

bence bu tarifeyi kullanacak insan sayısı az, uslu durur iki üç dizimi takip ederim, ayda beş tane de filmi beklemeden indiririm azcık iyi pingle oyun oynarım diyenler için.

onun dışında kimse böyle iki yıl taahhüt imzalamasın bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...