Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eski Şebnem Ferah

Caranlothwen

Öne çıkan mesajlar

şebnem ferah'ın bir çok tarzı olmuştur.
kadın albümünde deri giysiler, siyah saç,
artık kısa cümleler kuruyorum albümünde kırmızı saç yumuşak şarkılar
perdeler albümünde daha pop vari bir stil ve sarı saç
kelimeler yetse albümünde gene siyah saç...

kadın bir çok stil değiştirmiş..
iyi o zaman herkes şebnem ferah'ın özentisi diyelim?

Esra Kahraman siyah giyinmiş, iyi tamam özenti, öeğhk
Aslı Gökyokuş kırmızı saç kırmızı giysi yapmış, tamam bu da özenti.
Aaa dur Vega da siyah giyinmeyi seviyordu di mi, demek o da özenti..

Hmm yapmayın arkadaşlar, sırf birisinin şarkısını sevmediniz diye "o bunun özentisi, şu onun özentisi" tarzında yaklaşımlar yapmayın...

Esra Kahraman, Yalan şarkısını çok iyi söylemiş, Aslı'nın da ilk albümü çok güzeldi.[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

aslının sesi ve tarzı sebnem feraha benziyor sadece ben sebnem ferah ın hastasyım ve aslıyı da beğeniyoum ama sesi ve tarzı benziyor die özenti göstermek yanlış bu erol büyükburç a elvis nedeniyle özenti diyen zihniyetin düşüncesi ve yanlış bence ha dediğin kişiyi bilmiorm ama bence her kadın rockçının idolu sebnemdir ve birazda olsa ona karşı bi benzerliği vardır ama özenti demek yanlış bence[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

yuh

her kadın rockçıın idolü şebnem değildir.

janis joplin var, stevie nicks var

şebenm ilk yüze bile giremez[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya

martılar
Sosyal ağlarda paylaş

ya turk olarak demek istedim dünyaya bakarsan tabii ki çok kişi var ona gelene kadar[signature][hline]Gözlerimi Gözlerinden Alamıyorum Her Bakışımda, Orada Kendimi Görüyorum Seninle Elele...Saçlarına Dokunurken Korku Doluyor İçime O Kadar Yumuşak Ki İncitmekten Korkuyorum...Dudaklarımın Dudaklarına Her Temasında Esir Oluyorum Sana Sen Öptükçe Daha Fazla Öpüyorum Sen İstedikçe Daha Fazla İstiyorum...Bunları Tekrarlamaktan Hiç Bıkmıyorum Çünkü Gözlerin Aynam,Saçların Acıma Duygum,Dudakların Zindan Oluyor Bana Ve Sana Olan Sevgim Her An Artıyor!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caranlothwen, 23 Temmuz 2004 00:31 tarihinde demiş ki:
Bir kadın şarkıcı var Şebnem'in Kadın albümündeki tarzına benzer giyinmiş, ortamları da ona benzetmiş falan
"soranlara unuttum diyorum, adını hatırlamıyorum, onu artık sevmiyorum" diiyp sonra YALAN diye bağırıyor. Kimdir o?

haluk levent'in parcasi o galiba bende gördüm de biseye benzememiş açıkçası..[signature][hline]KinGpiN the striked sazan
Müslüm Gürses: Yumurtaya can veren Allah'ım yeşil biberi nasıl yarattın ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...