Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Transferleri...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

tamam ya zaten yeter o bize

yahu avrupaya kaç takım gönderebiliyorsun? 2 takım CL ye 1 si ön eleme oynuyor diğeri zor kurtuluyor
2 takımda uefaya gidiyor.

Avrupa ligleri 5-6 takım gönderiyorlar avrupaya her sene.Adamların futbolunda federasyondan aktarılan para hemen hemen eşit.Büyük klupler ise formadan reklamdan çok kazanıyor.Federasyon kazandırmıyor.
Gençlerbirliği de zaten metropol takımı birde denizli var.
Hepsi bi iman gücüyle ilerleme kaydediyor bunun adı kalite oluyor.
Süreklilik sağlamak önemli.[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben zaten turkiye ligi avrupa ligleri ile eşit bir lig diye bir şey demedim ki onlarla kıyaslıyorsun? Sadece çıtır çerez bir lig değil dedim. Hollanda'dan kaç takım gidiyor CL'ye? En azından bir hollanda ligi kadar iyi bir lig olduğumuzu düşünüyorum.(bu seneki federasyon karmaşasını katmadan)[signature][hline]BabacumMostors, 12 Mayıs 2004 21:47 tarihinde demiş ki:
herhangi bir şeyin korkusu da insanları bir araya getirir
ben bi allahtan kokrkarım o yüzden imamlarla fln samimiyim

Paticik Fm
Sosyal ağlarda paylaş

HOllanda ligi bile bizden iyidir.Hiç olmazsa adamların 3 büyük takımının altyapıları çok iyi(özellikle ajax ın).Bizim ise altyapısı iyi olan hangi takım?Altyapıdan senede 1 oyuncu çıkarsa şükrediyoruz.[signature][hline]Yükseldikçe uçma bilmeyenlere daha küçük görünmemiz kaçınılmazdır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Raid3r, 18 Temmuz 2004 18:53 tarihinde demiş ki:
bunun yanında hürriyetteki birşeyi alıp burda tüh yazık demek daha da komik

Vallaha Raid3r sana acıyorum.
Nereden haber alıp yorum yapıcaktım gidip carew le özel ropörtajmı yapmamı bekliyosun senin yazdığın haberler nereden geliyo galiba haber ajansın var kendine özel.

Haberi nereden aldığımı yazdım üstüne de yorumumu yaptım.
Bukadardır. Söyleyecek bişey bulamamışsın 3 mesajda "Türkiye ligi çıtır çerez"
başka bişi yok galba bukadar boşmusun bak insanlar gibi yorum yapmayı dene hakkaten daha yararlı olur.

Ligimizdeki takımlar arasında büyük bütçe farkları var tabiki beyler ona asla bi lafım yok fakat ligde güçsüz takım yok kim azmederse en büyük takımları dizegetirebiliyor. Buna dikkat çekmek istedim ben.[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RamsesII, 18 Temmuz 2004 21:33 tarihinde demiş ki:
HOllanda ligi bile bizden iyidir.Hiç olmazsa adamların 3 büyük takımının altyapıları çok iyi(özellikle ajax ın).Bizim ise altyapısı iyi olan hangi takım?Altyapıdan senede 1 oyuncu çıkarsa şükrediyoruz.

GAlatasarayın alt yapısı super her sene cok ii adamlar cıkıor...
Mesela bizdeki umit aydın gs alt yapısı...[signature][hline]
blackchaos, 04 Mayıs 2004 14:16 tarihinde demiş ki:
Kaka manchestera bu sene geldi Hasselbaink de bu sene geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet direk kendi takımında altyapıdan adam oynamıyo diye altyapılar kötü denemez. Benimde bir arkadaşım vardı GS altyapısındaydı şimdi nerede tam olarak bilmiyorum fakat gs deyken eğitimlerine bile çok önem werilirdi hepsi çavuşoğlu kolejinde okutulurdu fln.
Daha sonra bizimki kavga ettiği için gönderildi malesef.
BJK altyapısını da hep iyi olarak duyardık sanırım hala da öyledir fener den pek okadar adam geldiğini duymadım gerçi semih fln fb den galiba?[signature][hline] V ò d à n | ICQ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...