Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş Transferleri...

bLackcha0s

Öne çıkan mesajlar

Lothar Mattheaus
Çağdaş (Yıllık 750 bin $ )
Okan Buruk
İviç
Muhammed Zidan (3 gün içersinde gelip imza atıcak)
Rüştü (Hiçbir sorun kalmamış eğer Cordoba istemezse klubu Rüştü alınıcak)
Ömer (Cordoba veya Rüştünün yedeği olarak alınıcak)

Ahmed Hassan gönderilicekmiş.
Zago Giunti Serdar Topraktepe ile sözleşme yenilenmiyor.
Pancu da gönderiliyor.
Tayfur Oyuncu-Menajer oldu.

zidana çok sevindim. =) şov yapıcaz bu sene bide TD güzel olsaymış[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?

[Bu mesaj blackchaos tarafından 02 Haziran 2004 20:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Çağdaş Okan iviç ve zidan borsaya bildirilmiş.

dierleri mış miş. =)[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

=)

Çok zengin klubuz demirören çağdaşı almak için şirketinin yıllık cirosunu verdi[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

zidan mısır milli takımında oynamamış hiç. danimarka'nın 2.vatandaşlık teklifini kabul etmiş kısa bi süre içinde danimarka vat. geçip o milli takımda oynayacakmış o yüzden öle afrika kupası fln sorunları kalmadı hiç..
kesinmiymiş ne zaman bildirmişler borsaya..[signature][hline] Açın Gözlerinizi Bakmayın Şaşı, Kralınız Gelse Yıkamaz Şanlı BEŞİKTAŞ'ı
Sosyal ağlarda paylaş

zago nie talmda tutult
abi burda ne dediğini anlasam euheh nie takımda tutulur demişsin herhalde ama tutulmuyor zaten sözleşmesi yenilenmedi geçen seneden beri.

ahmed hassan kendi gitmek istiyordur. yoksa demirören hassanı tutmak istiyorum diyordu sürekli.

matthausu bekleyip görelim önyargılı olmayalım bence
Sosyal ağlarda paylaş

"" Kara Kartal ezeli rakibi Galatasaray’ın talip olduğu futbolcuları teker teker kadrosuna katmaya devam ediyor. Siyah-Beyazlılar, Iviç ve Çağdaş’tan sonra Fatih Sonkaya ile de anlaştı. Kıvanç Oktay, Aslan’ın transferi için uzun süredir uğraştığı genç sağ kanat oyuncusu ile temasa geçip, işi imza noktasına getirdi. Fatih’in bugün kulüpte atacağı imzayla resmen Beşiktaşlı olacağı bildirildi. ""[signature][hline]Oha falan olunmaz, oha doğulur.. - delikanlı tiki -
Sosyal ağlarda paylaş

yav zenci forvet kim olcak bakalım. wiltord veya hasselbaink gelse ne kral olur :)

ilerde zidan-wiltord :P

bence en büyük bilmece kale. cordoba kalacak mı acaba. kalmayacaksa rüştü mü gelecek. rüştü gelmeyecekse başka türk kaleciyle olmaz. keşke cordoba kalsa. ama giderse de 1 yer açılıyor

fatihi ben pek bilmiyorum sağ tarafta iyiyse defansta defans sorunumuz nerdeyse çözülür ama çok genç adam ya nese.

matthaus daha önceki takımlarında hangi sistem uyguladı bilen var mı. büyük ihtimal klasik alman 3lü defansını oynatır ozaman defansta zaten hiç sorun kalmaz çok fazla defansımız oldu 4lüye dönebilir ama. gerçi ozaman ronaldo napar bilmiyorum. nese

ivicin orta sahada iyi olmasını umuyorum. ümit aydın ve tayfurla defansif olarak halletse orta sahayı ileride zidan-yabancı forvet ortada sergen tümer

bence takım acaip sağlam oluyor. sağ açıkta okan buruk ve koç sol açık bence soru işareti. 4lü defans oynasak tümer fln idare edebilir mi? 3lü defans oynarsak ibo yine koridor yapar yapmasına da orta morta gelmez yine.
Sosyal ağlarda paylaş

oh oh Fatih Sonkaya =)

demirören de çok insafsız be kardeşim.[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...