Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stronghold Kingdoms

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar yarın 5. köyümü alıcam fakat çevremde hiç boş yer yok satın almak için hepsi 3-4 parish uzaklıkta aktif olmayan puanı düşük birini işgal etsem 350-400 bin honor eksiyedüşüyor .. yani ya 150.000 civarı altın biriktirip uzak bi yerden 5. köyümü alıcam yada 350-400 bin hoonoru göze alıp 5. köyümüde yakınımdan alıcam karar veremedim? dünlük minumum honor gelirim 80-120 bin arası..
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada matematik tü kaka kim demişse yalan söylemiş. viscount ım 22k puanım var ve matematiğe gitmediğim için çok pişmanım. factionımda benimle aynı seviyede olan bi üyem var. matematiği fullemiş. nerden baksan 10-15 tane fazla research yapmış adam benden belki daha bile fazla.

matematiği fulleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Ingiltere'de savas var mi? House 19(mor) Iskocya'da bizim House 2'ye saldiriyor. Ingiltere kralligi da onlarin elinde. Ingiltere'de saldiran yok mu bunlara? Mesela House 5?

şu aralar karışık. bolton le sands tarafındayım ingiltere'nin batısı, kuzay irlandaya deniz kıyısı komşu. iki günde 3 köy dümdüz oldu benim, steward oyunu bıraktı vs. houselar arası da herhalde şu aralar başlamıştır.
Sosyal ağlarda paylaş

Cumartesi gunu ogleyin bizim House 2'nin lideri Gorgam "Son satom dusene kadar House 19'a karsi koyacagim" diyordu. Bir savunma stratejisi olusturmaya calisacagina bu tur gereksiz konusmalar yapmasi da sacma ama deginmek istedigim nokta o degil. Birkac saat sonra "Maalesef savasi kaybettik, ben ve House 2'nin pekcok onemli oyuncusu yeni olusturulan bir faction ile House 19'a bir nevi rehine olarak icimiz kan aglayarak gececegiz" dedi. Ve iki gun sonra da Gorgam, House 19'un Iskocya krali oldu.

Sanirim zaten House 19 sirf Iskocya ve Ingiltereyi elinde tutsa glory puanlarinda birinci gelir.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

Anelor said:

matematiği fulleyin.

aman yanılıp yenilip de matematik almayın, 5-6 matematikle 8 saat research sürüyor. olmasaydı 11 saat filan sürecekti. gene sabah bırakıp akşam alacaktım.

22 saatte 2 research yaparken öbür tarafta 24 saatte 3 research yapılıyor yanlız. ben somut olarak çok fark yarattığını gördüm. tercih edip etmemek kişinin kendi oyun tarzına göre değişirntabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...