Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stronghold Kingdoms

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

ne yaparsanız yapın ama sakın balık işine girmeyin. 1 nokta kaldı araştırılmadık ve şu an 14 tane balıkçı var 110 nüfuslu köyde, daha 1 kere bile 1 tane balık görmedim ambarda. buglı mıdır nedir anlamadım. pazarda iyi para ettiğini görünce ikinci köyü river yapmıştım bi de.
Sosyal ağlarda paylaş

Norak said:

disease olan bi parishle ticaret yapınca hastalığı yanımızda taşıyoruz sanırım? fareler geliyor, tüm çevre parishleri hasta ettim sanırım ben..

"o_O"

neyse çaktırma bari..

hı? nolmuş?

yok yav, ticaretle alakasi yok onun bildigim kadariyla. disease arttikca yayilma hizi da artiyor. mesela 15-20 disease varsa atiyroum gunde 1 fare cikip baska parishe gidiyorken, 50-60 disease asamasinda 3 fare cikiyor gibi

o yuzden cevre parishlerdeki diseaseleri iyilestirmek herkese faydali
Sosyal ağlarda paylaş

allaha şükür bizim parişe fare fln hiç uğramadı şimdiye kadar :D

benim pek anlayamadığım bu yeni sistem nedir house glory vb? savaş fln olsun artık biraz aksiyon lazım oyuna ^^ birde oynayan arkadaşlar nerelerdesiniz ? hangi şehirde ? Türkler olarak hiç birlik beraberlik kuramadık oysaki Türk oyuncu çok var oyunda ben thlw1 house 1 deyim oyundaki nickim M1RZA
Sosyal ağlarda paylaş

millet bizim faction büyük savaş hazırlıklarına başladı .. thlw1 thlw2 thlw3 olmak üzere 3 gruba ayrıldık. savaşçılar-- destekçiler(silah kaya vb.)--birde yönetim kadrosu (savaş stratejisi ve monk vb gönderimi) olmak üzere 3 factiona bölündk.. dil konusundada tercümanlar sağolsun anlaşmaya çalışıyoruz bi karışıklık yok ..yeni sistemde sağlam savaşlar olucak gibime geliyor hadi hayırlısı :D
Sosyal ağlarda paylaş

NeroWarden said:

Kartlar belirli periyotlarda geliyor. Harita ekranında görürsün zaten ne kadar zaman kaldığını. Sol üst tarafta. Crown ise gerçek para ile satın alınan oyun parası diye düşünebilirsin. Bununla kart satın alabilir veya premium satın alabiliyosun.

o zaman eğer satın almazsan haftalık en fazla 3 kart geliyor di mi? Çünkü anladığım kadarıyla dörde geçmek için crown almak gerekiyor.

bir de wheat tarlasının çıkması için özel yapmam gereken birşey mi var? plough u 3 yaptım ekonomi bolumunde de toplam 10 research yaptım hala çıkmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

xieon said:

Ben de oyuna bugün başladım direkt olarak world 1 de irladanın alt taraflarında başlattı oyun. Şimdi artık ben hep bu bölge üzerinden mi oynayacağım?

irlandada tam olarak nerdesin? rankim Viscount istersen seni vassal yapabilirim ve factionuma alabilirim page olduğunda.

huun eğer irlandada tekrar başlarsan aynıları senin içinde geçerli :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...