Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stronghold Kingdoms

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Norak said:

şimdik bi şeyim olcak; bu snakes castle pigs castle falan, oyunculara saldırırkene gönderdiği birlik kaledeki askerlerinden mi azalıyor? yoksa öyle havadan spawn olan bir birlikle saldırıyorda kaledeki birimleri aynı mı kalıyor?

Havadan spawn oluyor. Savunmadaki askerler azalmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

İki gündür garip bir bug var oyunda, işçi gelmiyor köye. Yer var, mutlulukda 80 küsür ama işçi gelmiyor, hani yazar ya işte 3 dakika sonra gelecek diye geri sayar böyle, işte oradaki hane boş ve ne gelen var giden var.

Aynı sorundan muzdarip olan var mı ?
Sosyal ağlarda paylaş

eger cok gec kalmadiysan onu (architecturedi galiba), bina costunu dusuren researchle dengeleyerek git bence. stockpilein kapasitesini girme sikliginla orantili tutsan yeter, hani gunde bir giriyorsan mesela bir gun boyunca uretimin bosa gitmeyecek sekilde olsun mesela

yoksa costu dusurmek daha mantikli paso stockpile cap arttirmaktan
Sosyal ağlarda paylaş

işte stockpile kapasitem 27k şuan, armor crafting dükkanı 27900, kılıç dükkanı 30k istiyor, (4-5 tane var her ikisinden de) ben kılıç vb binaları dikmek istiyorum elmadan ziyade o yüzden :) yoksa oduncu elmacı vb onlardan bisürü koyabiliyorum.

tools researchim var araştırılmamış baya bi o fiyatı aşa çekiyor, architecture u hatırlamıyorum onada hiç vermedimdi daha zaten. oyuna girme problem değil sürekli arkada açık zaten günde 16 saat :p

yarın baron olcam bide

edik: architecture, building speedmiş baktım şimdik
chatten öğrendiğime göre galinba max stockpile 144k ymış bide.
Sosyal ağlarda paylaş

evet işte ihtiyaca göre yapcam bakalım bişiler fiyat az daha artsa tools yapmak daha iyi gibi 30k nın %5 i farklı, 50k nın %5i farklı sonuçta

zaten -30 fırtına var gene, bide pigs castle geldi eeh diyip çıktım sefere 250 asker 8 mancınıkla, yıktım pigsi komple rahatladım oh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...