Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Pek çoğumuz ilk sezonlarda farklı teoriler üretiyordu. Ancak 5. sezon ile birlikte teorilerin yapısı da değişti, çünkü olay mistik bir hal aldı. Şu ana kadar dikkat ettiğim kadarıyla insanlar genelde 5 ve 6. sezonu sevmiyor. Ne var ki, benim için Lost en güzel sezonu 5. sezondur. Olayların bilimsel şekilde açıklanmasını da hiç istemezdim, içinde mitler barındıran şeyler daha çok ilgimi çekiyor. Bu sebeple Lost gibi bir diziyi izlediğim için çok memnunum ve eksikliğini de epey hissedeceğim. Ancak tabi kızılabilecek noktalar da epey var. Cevabı verilmeyen sorular hala gündemde, verilenlerden de bazıları can sıkıcı boyutta basit, ama bu saatten sonra ne yapalım; en iyisi bira/kola, cips ve LOST üçlüsünü 4 gün sonra buluşturmak ve o 2.5 saatin tadını çıkarmak.
Sosyal ağlarda paylaş

yani bölüm için ne desem bilemedim.son bikaç bölümdür böyle birşeyler olcagı önceden belliydi ama tatmin olmadım gibi ya

finalde de bişiler anlatılcagını sanmıyorum.ne bilim tamam jacob ve kardeşinin nasıl oldugunu anladık.ama adanın direk olarak olayı nedir.ne bilim ilk koruyucusu yok mudur bunun.o heykel falan nasıl dikildi oraya

muhtemelen bi şekilde black smoke yok edilicek.yada jack ile locke siyah beyaz taşlarla tavla atıcaklar biticektir

black smoke kaynagı arıyor diyorlar.ama adam adadan gitmek istiyor.

mib black smoke oldu ama blacksmoke unda ayrı bi geçmişi olması lzm değil midir ?

mesela duman kamerasından görseydik.dumanken nasıl goruyor gibi.benjamin o kuyudaki şeyi çevirerek normal dunayya gidebiliyordu.blacksmoke nası bulamamış ne bilim kafam karıştı
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

Ben dizinin son blumunde hic beklemedigimiz, syircileri ters koseye yatiran bir gelisme olabilecegini dusunuyorum.

Bu arada son bolum gelecek sali degil bu pazar yayinlanacak.

NEEEEEEEEE

edit: digiturkte de pazar mı yayınlanıcak? dünyayla aynı anda göstericez diyolardı çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

smash said:

Komutan said:

Ben dizinin son blumunde hic beklemedigimiz, syircileri ters koseye yatiran bir gelisme olabilecegini dusunuyorum.

Bu arada son bolum gelecek sali degil bu pazar yayinlanacak.

NEEEEEEEEE

edit: digiturkte de pazar mı yayınlanıcak? dünyayla aynı anda göstericez diyolardı çünkü

evet pazar dünya ile aynı anda Digitürkte :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...