Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

sayıların nerden geldiğini gördük gene ama o sayılar nasıl olduda hatch seri numarası oldu, loto kazanan numaraları oldu belli değil.

claire güzelim ne hale gelmiş. tam hobo olmuş lan. şerefsiz smokey. smokey nin temple a nasıl gireceğide belli oldu.

jacob la smokey ayrı 2 izbe ya. al birini vur ötekine harbiden.

Sosyal ağlarda paylaş

jack ve anası

jack in annesi jack'in babasının vasiyetine bakarken bi dosya çıkardı. kenarında garip işaretler vardı. temple da ve adada bulunan diğer eski yapılarda bulunan resimlere ve işaretlere benzettim. bir halt olmayabilir tabi ama ulan yetmedi mi bilinmezlik demek istiyorum.

http://i1016.photobucket.com/albums/af282/angmania/lost.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Penthesilea said:

abi hicbisey olmadi bu sezon, son sahnede birsey daha ogrendik tamam, da bu mu yani?

adamlar baslarina cok buyuk bela alicaklar guzel aciklamalar gelmezse her seye, cidden keserler adamlari.

valla bütün dünyada ayaklanma çıkar
türkiye öncüsüde ben olurum
son final sezonu bu kadar rutin gitmez be ya
Sosyal ağlarda paylaş

herşeyi açıklarlarsa dizi son bölümden sonra biter. hiçbirşeyi açıklamasınlar bence. amerikada ayaklanma çıksın, senaristleri kaçırsınlar işkenceyle cevap almaya çalışsınlar, daha fazla tv programı daha fazla şov daha fazla spin off PARA PARA PARA PARA PARA YAŞASIN KAPİTALİST DÜZEN

*ağzından salyalar akar*
Sosyal ağlarda paylaş

mesela bi şarışın kadın vardı. 4. sezondaydı. bizimkiler others tarafından yakalandığı sezon. juliet i damgalatmıştı yardım ve yataklıktan ötürü. o nerden geldi, kimin nesidir onu öğrenmek istiyorum ben mesela. adanın gizemine 1 jacob'a 2 smokey e 3 yoksa. böyle önemli karakterler bir anda yok oldu ortadan nedir ne değildir belli değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Pırokşi said:

o iki sevgili de dizi setinde çalışanlar diye biliyorum. kaynak yok hatırlamıyorum.

Oha set çalışanı demiş :p

http://l.yimg.com/l/tv/us/img/site/75/94/0000037594_20070206155942.jpg

Bi kere Kiele Sanchez (nikki) lostta yer alan en güzel kızlardan biri hakkını yememek lazım. Rodrigo Santoro (paulo) 300de king xerxes rolündeydi egosu hepimizi fıtık ettiğini göre orada gayet iyi bir oyunculuk sergiledi. Onları lost ekibine sonradan dahil etmek istediler ama hikayeleri pek tutmadı (daha yaratıcı olabilirlerdi oyuncuları suçlamamak lazım) haliyle kadrodan çıkartılmaları şart oldu böylece hepimizi hayal kırıklığına uğratan Expose bölümü ortaya çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

ya tamam anladık o numaralar bizim tayfanın.desmond bi şekilde bunlar adaya düşsün diye basıyodu düğmeye tamam anladık jacbob iyi ayarlamış da niye arkadaş.neden yani.neden jack şişko hugo falan.nedir bu adamların derdi.tamam daha açıklamalarına var ama bu kadar basit bi numara mevzusuna 2 sezon dizi izledik.düğmeye bas hatchte sürekli bi kavga gürültü.sırf forma numarasıymış

Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

mesela bi şarışın kadın vardı. 4. sezondaydı. bizimkiler others tarafından yakalandığı sezon. juliet i damgalatmıştı yardım ve yataklıktan ötürü. o nerden geldi, kimin nesidir onu öğrenmek istiyorum ben mesela. adanın gizemine 1 jacob'a 2 smokey e 3 yoksa. böyle önemli karakterler bir anda yok oldu ortadan nedir ne değildir belli değil.

Goodwin'in karisindan mi bahsediyorsun?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...