Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lost (2004) - ABC

mokoko

Öne çıkan mesajlar

Milamber said:

Ben şu sezonu komple bitmeden izlememeye karar verdim, bir hafta sonu oturulur ard arda izlenir ne nedir anlaşılır.

çok zor abi anca askere gidecen böyle spoil olayan herşeyden uzak duracan anca öyle çünkü hatırlıyorum her sezon finali veya ilginç noktasını gazetelere yazıyorlardı kaçış olmuyordu
Sosyal ağlarda paylaş

ya o değilde juliet ölürken sawyerin kucaginda bi ara kahve içelim kardes payı yapariz falan bisiler sacmaladi o ne alaka lan ? benim aklıma söle bisi geldi ölürken paralel evrendeki yaşamına geçiş yapti bi an o yüzden öle dedi, hatta it worked lafını da da paralel evrende lostie lern adaya düsmediklerini gördüğü için söyledi diye düsündüm olur muki böle bisi

Sosyal ağlarda paylaş

spoo

paralel evren olayına herkes gidemiyor mu? şimdi mesela charlie falan ölünce de gözüküyordu hurley'e. paralel evrenden mi geldi o adam? kıyafetleri falan gayet günlük şeylerdi. çözemedim. bu ölüler ölmüş ruh mu yoksa bir kısmı paralel evrende nedir?

muhtemelen en önemli konular cevaplanacaktır ama ben lost bittiğinde her şeyi tam anlamıyla öğrenebileceğimizi sanmıyorum. ama hurley diyen kuşun flashbacklerini göstersinler. :D nasıl bir kuştu o ya.

Sosyal ağlarda paylaş

delimanyakcapkin said:

dronevil said:

sayid cerrah

sayid jacob oldu.

acikcasi ilk bende ole sandim ama sonucta locke un bir ölü bedeni mevcutama sayidin sadece bir bedeni var. bide adada bilenen birşey ölen ölmüştür.

imkansız

suratında gayet 'sayid' ifadesi vardı

Sosyal ağlarda paylaş

jacob'un diğerinin adı ne, black smoke fln demek zor oluyor. yok mu adı?

buna ne olmuş da duman olabiliyor veya ölülerin bedenine girebiliyor bilmiyoruz değil mi?

bu arada her ölüye girebiliyor mu? yoksa adanın dışından ölü olarak gelmesi mi gerekiyor? sanırım adanın dışından gelmesi gerekiyor, adadaki ölenlerde bunu yapamıyor.

daha önceden jacob kabileyi koruyordu anlaşılan bu dumana karşı, artık koruyamıyor. jacob'a da black smoke tarzı bir özellik gelmiş olabilir mi? sayid'in bedenine girmek istemiştir belki, o yüzden oraya götürmüşlerdir(?)

Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

...
bu arada her ölüye girebiliyor mu? yoksa adanın dışından ölü olarak gelmesi mi gerekiyor? sanırım adanın dışından gelmesi gerekiyor, adadaki ölenlerde bunu yapamıyor.
...

hmmm

aslında olabilir çünkü eloise denen teyze locke'un cesedinin christian'ınkinin yerine geçeceğini söylüyordu adaya geri dönmeye çalışırlarken.

bu ikisi (jacob ile ekürisi) uçaktan ceset kapmaca oynuyor olmasın?

Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

...
...

Adada Ben karadumanın asıl çıktığı mabedi bulduğunda gayette Ben'in "adada ölen" kızı şeklini alıp 'Locke a birşey olursa seni hadım ederim' diye tehdit etmişti.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...