Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

cya mates =)

dory

Öne çıkan mesajlar

Red said:

forum bırakmak nedir ben anlayabilmiş değilim.topic sahibi kız ve burda çok arkadaşı olması muhim değil.

giremiyosan yada girmek istemiosan girmezsin.sessizce msg atmayı bırakırsın.

arkadaşların ztn bilirler.bide foruma paylaşmak saçma.saçmada olsa saygı duyucaz tabi kişisel burası.

- admin tüm mesajlarımı ve üyeliğimi sil ben forumu bırakıyom

+ tabi hemen
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

forum bırakmak nedir ben anlayabilmiş değilim.topic sahibi kız ve burda çok arkadaşı olması muhim değil.

giremiyosan yada girmek istemiosan girmezsin.sessizce msg atmayı bırakırsın.

arkadaşların ztn bilirler.bide foruma paylaşmak saçma.saçmada olsa saygı duyucaz tabi kişisel burası.

sanane lan ibibik
Sosyal ağlarda paylaş

Biri bi konu acmis, ucurulmus aninda. Sonra dory gidiyorum ben demis ve hemen "yapilan ayip" moduna gecilmis.

Kusura bakmayin da cok saibeli be. Sirf su yuzden merak ediyorum kim ne yazmisti diye.

Olay hakaretse/iftiraysa bugune kadar yemedigi hakaret kalmadi zaten bu forumda konu sahibinin. Hic birini sallamadi da niye simdi cekip gidiyor ki ?

Bi de ne olmus diyoruz ses yok. Sir gibi saklaniyor ne hikmetse.
Sosyal ağlarda paylaş

Werewolf said:

di said:

Olay hakaretse/iftiraysa bugune kadar yemedigi hakaret kalmadi zaten bu forumda konu sahibinin. Hic birini sallamadi da niye simdi cekip gidiyor ki ?

aboo ne lafı döndü daha önce, ben kaçırdım

Fake hesap alip sovenler mi istersin, su herkesin ortak biseyler cizdigi flash zimbirtilarinda bilmemne dory yazanlar mi istersin. Var oglu var. Hani hic takip etmedigim halde denk geldiklerim bi de bunlar. Benim gormedigim suruyle sey olmustur yine.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...