Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine sınıfta çekilmiş bir videahahahahahahahahah

Tokasra

Öne çıkan mesajlar

bu ne biçim şımartılmış bi öğrencidir ya . öğretmeni mi döversin kızı mı ? başarılı öğrenciyi diğerlerinden üstün bi konuma yükseltmiş bildiğin gerizekalı herif videoya çekiyo bide .

ayrıca ne alaka şu videoyu koyup da aferin falan filan tarzı şeyler helal olsunlar . insan utanır böyle bi ayrım yarattığı için küçücük çocuklar arasında .

not: ilk bi dakkadaki kızdan bahsediyorum izlemedim gerisini
Sosyal ağlarda paylaş

Buyse said:

delimanyakcapkin said:

cumlenden cok birsey anlamadim ama benim ilkokul hayatimla ilgili yorum yapma nerede nasil okudugum hakkinda fikrin bile yok. Tekrar soyluyorum olay kizin fakir olmasi flan degil ilkokuldaki bir kizin kullandigi kelimeler komiktir ve ayni zamanda yaziktir cocugu bu hale getirmisler.

bırak saçma saçma konuşma ya. ilkokul çocuğuyla dalga geçilebilir diyen bi adamsın. feriştahı olsan neye yarar

objektif olmak gerekirse buyse sen saçmalamışsın
ilkokul çocuğu ile niye dalga geçilmesin
Sosyal ağlarda paylaş

slickers said:

Buyse said:

delimanyakcapkin said:

cumlenden cok birsey anlamadim ama benim ilkokul hayatimla ilgili yorum yapma nerede nasil okudugum hakkinda fikrin bile yok. Tekrar soyluyorum olay kizin fakir olmasi flan degil ilkokuldaki bir kizin kullandigi kelimeler komiktir ve ayni zamanda yaziktir cocugu bu hale getirmisler.

bırak saçma saçma konuşma ya. ilkokul çocuğuyla dalga geçilebilir diyen bi adamsın. feriştahı olsan neye yarar

objektif olmak gerekirse buyse sen saçmalamışsın
ilkokul çocuğu ile niye dalga geçilmesin

abi ilkokul çocugu yaptığının bilincinde mi dalga geçilir? cidden kafanız mı güzel yoksa ilkokulda süper adamlar mıydınız hepiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...