Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yine sınıfta çekilmiş bir videahahahahahahahahah

Tokasra

Öne çıkan mesajlar

KahnX said:

bu videonun komik olduğunu düşünenler rezildir, hayvandır barzodur hatta kişiliksizdir. adam olmaya çalışmış olamamıştır
ama yaranmaya çalışmışsın foruma, o yüzden ehehehe diyip geçiyim kendini iyi hisset küçük dünyanda

o kızlar kim bilir ne mücadeleler veriyolar

ekşiden alıntı

aslında bu yaşananı inanılmaz bulan arkadaşların dramı. kolejlerde yok tabi böyle şeyler...

ps. mavi kurdeleli kız ilerde baya extrem bişey olucak
[Pedobear approval]

atar yapmasaydın keşke ya
Sosyal ağlarda paylaş

beni yaptılar bi dönem. dönem bitmeden sınıfta çok karmaşa çıktığı ve elebaşı da ben olduğum için hoca yeni başkan seçelim dedi. ben de siz kovmuyosunuz lan ben istifa ediyorum dedim. sonra ki başkanların hepsine gıcık kaptım, sınıfa sürekli kaos yaşattım
Sosyal ağlarda paylaş

fede said:

beni yaptılar bi dönem. dönem bitmeden sınıfta çok karmaşa çıktığı ve elebaşı da ben olduğum için hoca yeni başkan seçelim dedi. ben de siz kovmuyosunuz lan ben istifa ediyorum dedim. sonra ki başkanların hepsine gıcık kaptım, sınıfa sürekli kaos yaşattım

http://knowyourmeme.com/i/5629/original/1245459217043.jpg?1247940262
Sosyal ağlarda paylaş

delimanyakcapkin said:

cumlenden cok birsey anlamadim ama benim ilkokul hayatimla ilgili yorum yapma nerede nasil okudugum hakkinda fikrin bile yok. Tekrar soyluyorum olay kizin fakir olmasi flan degil ilkokuldaki bir kizin kullandigi kelimeler komiktir ve ayni zamanda yaziktir cocugu bu hale getirmisler.

bırak saçma saçma konuşma ya. ilkokul çocuğuyla dalga geçilebilir diyen bi adamsın. feriştahı olsan neye yarar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...