Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPad

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

gereksiz urun sadece apple fanlari alir yani. yada heves falan apple karsiti deilim iphone kullaniyorum ama gereksiz otesi bi urun ipad kabul etmek lazim. belki universitelerde egitim icin falan kullanilir okul icinde mail falan hocalardan gelen ne biliyim pek bi artisini goremedim iphone varken alinmaz yada gidip netbook alinir daha islevli. evde zaten kullanilmaz bilgisayar varken napicaksin, disarida ciksan laptop var ne biliyim artik telefonlarin cogu girio internete. gereksiz iste uzatmiyorum daha gende alanlara hayirli olsun sekli guzel :)
Sosyal ağlarda paylaş

ya birşey sorucam. bu alete diyelim fotoğraf makinesinden fotoğraf atıp görüntülemek istiyorum, fakat makinem raw formatında fotoğraf çekiyor.

yani ipade fotoğraf makinesinden veya compact flash hafıza kartından fotoğraf aktarılır mı? hadi aktardık diyelim raw olan fotoğrafları önizleyebilecek mi? önizledi diyelim peki ya işleyebilir miyiz?
Sosyal ağlarda paylaş

viewer önizliyo raw imageları, aynı codeclere ipad'in sistemide sahipse izlersin ama işliyebiliceğini sanmıyorum.

tabi application meselesi hep bunlar vardır belki birilerinin yaptığı bi converter falan.

ama makinen raw cekiyosa jpg compressed'de cekiyodur yahu
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun biraz kurcaladım ve ilk dikkatimi çeken sey tahminimden baya ince olması. Daha sonra dikkatimi ceken 2. nokta acaip kolay elden kayıp dusebilecegi oldu. Onun dısında buyuk ekranlı iphone baska bişi yok simdilik.
Iphone seven herkesin sevecegi bir tablet olmus sonucta.Dizaynı cok şık ama neden bilmiyorum film izlerken biraz daha akıcı olmasını bekliyordum belki moviedendir. Iphoneunuz varsa almaya degmez bence daha buyuk ekranlı bir iphone, iphonenuz yoksa zaten almazsınız.
Tablet yapıp gene iphone gibi bagımlı yapmaları PCye sacma olmus yani icine data atamıyorsunuz usb falan ile. İlla PC lazım bişiler yuklemek için yani cidden buyukiphone olmus sadece.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...