Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Apple iPad

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Ben alırım fiyatı uygun olsaydı burası içinde. Şaçma şeyleri var, doğru; ama AppStore'da epey sağlam şeyler var. Müzik, video, çizgiroman gibi işleri de halleder.

Şunu almayı düşünüyorum ama hala, iPad bütçemi aşıyor: http://forum.paticik.com/read.php?7,4751758,4751758#msg-4751758

Bu da istediğim herşeyi verir. İnternet, çizgi-roman, video. Başka bir talebim yok zaten.

Bu tür aletleri bilgisayarlarla karıştırmayın. Yanlış yaparsınız. Amaçları farklı.

iPad kötü diyenlerin yaptığı yeşil elma alıp, elmanın kırmızı elma gibi tatlı olmasını beklemek gibi birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi yalnız şöyle bir durum var.

alet 625 grammış gördüğüm kadarıyla. bu inanılmaz bir taşınabilirlik demek. normal bir netbookun bile ağırlığını 1.2kg olduğunu düşünürsek (sony vaio bir netbookun ağırlığı) ve 10 saatlik video pil ömrünü sayarsak, bu ipad i kolaylık açısından rakiplerinden çok ayrı bir yere koyuyor.

malum çok kolay bir arayüzü var zaten, teknik işlerle uğraşmayan insanlar için tek problem flash olacaktır. ama film izlemek için oldukça ideal.
Sosyal ağlarda paylaş

behran said:

Sawer said:

Absolut said:

Bende hediye edilsin isterim ama para vermem.

+1 Aynısını iphone içinde düşünüyorum. Bi yerden çıksa anında 5800ümü satarım ama ne ipad ne ipod nede ipad'e para vermem.

5800 neya iphone'la kıyaslamam bile o leş nokiaları

Ver 1500 tl hemen iphone alıyım :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...