Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nedir bu herkes beni

blazkowicz

Öne çıkan mesajlar

gayipten_gelen_ses said:

Dworgian said:

barbu said:

vaniLLe said:

ordaki ''ne bakiyon yeaaa'' cümlesi rahatsizlik belirtisi degil, kendini begenmislik belirtisi tamamen. benceöö.
ilgi cekmek icin giyiyorsun tabiki. öyle tepki verceklerini de biliyosun. e daha ne ?
tipik kaprisli simarik türk kizi.
egosunu böle boostluyo, dolayisiynan komplexlerinden böle ariniyor.

resmen takdir ettim. dedigimiz bu zaten. giymesinde bence yanlıs yok gerci. giysin ama giyip sonra bakana da laf etmesin. bakan iyice hayvanlasmadıysa

tamamen katılıyorum.
Piramit büyümeden imazımı atim (tu)

bakanın hayvanlaşmasının kriteri nedir? nerede itiraz hakkı doğuyor kızlara egoist sayılmamak için peki? hım?
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Sorun sadece transparan ya da mini görüne hayvanlaşanlarda değil ama, yolda yürürken yanında erkek olmasına rağmen (yanında erkek olmayınca hakkı var demiyorum tabii ki) içine düşecek kadar bakan çok fazla adam var, çıldırıyorum ben genelde. Belki ben fazla sinirliyim bu konuda.

bende ayni sekilde hani insan begenince bakar ama yaninda erkek varken bakan herifleri dovesim geliyor zira dovuyorumda dfsfg
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

gayipten_gelen_ses said:

sesu said:

Görürse düşünür, görmezse düşünemez. Yani tecavüze uğradığı için öldürülen kadınlardan bahsediyoruz şimdi bu kadın nasıl düşünsün?

Ama mesela çok enteresan bu bu aralar herkesin favori topic i oldu: Arap ülkelerinde izlenen Türk dizileri. İnanılmaz seviyormuş kadınlar onların yapamadıklarını Türk kadınları dizilerde yapıyor diye. Mesela o kadın bunu görüp düşünür, ama ne yapabilir? Onu bilemiyorum.
Görürse diye birşey yok 5 duyu organı yeterli somut kavramsal betimlemelere ulaşıp burdan soyut düşünceler oluşturabilmek için.Düşünüyorsa ok ama dediğim gibi bisüre sonra kendisine baskı ile dayatılanların gerçek olduğuna kendileri de inanıyorlar ve o baskı kalktıktan çok sonra bile devam ediyor tutumları.Biz neyi tartışıyoruz onu da unuttum gerçi bunlar toplumsal gerçekler ,diyalektik yani

Ya zor birşey ama onun etkisini tamamen atlatmak. Birisi şimdi sana gelip "olm yaşlıları dövmek lazımmış aslında" dese, sen de gidip yatalak adam dövmezsin yani. Saçma, komik bir örnek oldu ama başka birşey gelmedi aklıma ahahaha.
neyse tamam hadi tatlıya bağladık :)

vaniLLe said:

gayipten_gelen_ses said:

fede said:

takdir ettiğiniz kız vanille. şeyi var lan ahahaahahahah

salak yemin ederim gerizekali bu cocuk.
e seyim varsa nolcak, senin seyin var da noluyo ?

Rage yapma nil severim seni kalbime çomak sokuyorsun
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

gayipten_gelen_ses said:

Dworgian said:

barbu said:

vaniLLe said:

ordaki ''ne bakiyon yeaaa'' cümlesi rahatsizlik belirtisi degil, kendini begenmislik belirtisi tamamen. benceöö.
ilgi cekmek icin giyiyorsun tabiki. öyle tepki verceklerini de biliyosun. e daha ne ?
tipik kaprisli simarik türk kizi.
egosunu böle boostluyo, dolayisiynan komplexlerinden böle ariniyor.

resmen takdir ettim. dedigimiz bu zaten. giymesinde bence yanlıs yok gerci. giysin ama giyip sonra bakana da laf etmesin. bakan iyice hayvanlasmadıysa

tamamen katılıyorum.
Piramit büyümeden imazımı atim (tu)

bakanın hayvanlaşmasının kriteri nedir? nerede itiraz hakkı doğuyor kızlara egoist sayılmamak için peki? hım?

sen yakışıklı bi adam gördün ve baktın diyelim. onu rahatsız ettiğini anlarsın bi süre sora. işte sınır o.

sorun saçma gerçi ama
Sosyal ağlarda paylaş

@qos dakikalarca bakmak mesela hayvanlasmaktır. en basitinden. illa ellemek degil yani mesele.

ama bu konuda cogu kisinin sikayet ettigi hayvanlık sonrası laf edilen kızlar degil. en ufak birseyde vanille tam olarak soyledigi gibi ego boostlayan. etrafa duyurmaya calisan kız tipi. ve maleseef coooook fazla var turkiyede. neyseki oyle kızların etrafında cok durmuyorum ve benim de arkadaslarımdan hiç biri oyle deil. ama bu tip kız cok var sandıgınızdan fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

dreagloth said:

Sorun sadece transparan ya da mini görüne hayvanlaşanlarda değil ama, yolda yürürken yanında erkek olmasına rağmen (yanında erkek olmayınca hakkı var demiyorum tabii ki) içine düşecek kadar bakan çok fazla adam var, çıldırıyorum ben genelde. Belki ben fazla sinirliyim bu konuda.

bende ayni sekilde hani insan begenince bakar ama yaninda erkek varken bakan herifleri dovesim geliyor zira dovuyorumda dfsfg

valla ben sevgilimle gezerken bakan 2 tane tip ne hatun ya biip dedi ama bir şey yapmadım çok modernimdir yani pati kızlarına duyurulur.

sizce godoşluk tabi kompleksli pati erkekleri sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

said:

kesmek yetmeyip sözlü saldiriya akabinde fiziksel saldiriya geciliyorsa hayvanliktir bu.

öküzün trene baktığı gibi dakikalarca bakarsa da hayvanlıktır

zaten bkz: "öküzün trene baktığı gibi"
Sosyal ağlarda paylaş

ya okudum da önceki sayfalarda buranın türkiye olduğunu unutup konuşan çok saçma postlar var.önceki sayfalarda birisi söylemiş ona katılıyorum.
çoğu erkek HAYVAN.bu bir gerçek.
neden birisi erkeklere hayvan diyince üstüne alınıyosunuz ki?
hem alınsanız ne değişir ortada spesifik bi hakaret yok.
bu bir gerçek ister kabul edin ister kabul edinmeyin.

bi de şeyi merak ettim cidden o kız o eteği istanbulda mı giydi?abi inanılmaz soğuk bu havada giydiyse tebrik edicem.
Sosyal ağlarda paylaş

cimaci said:

Anelor said:

dreagloth said:

valla ben sevgilimle gezerken bakan 2 tane tip ne hatun ya biip dedi ama bir şey yapmadım çok modernimdir yani pati kızlarına duyurulur.

hahahahahahaha
olm ben de öyleyim, o yüzden yılda bi tane sevgilim falan oluyo ortalama. kızlar kıskanan erkek istiyo ben de sana onu söyliyim hahahahahaha

lan cevaba bak ahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

QueenofSpades said:

paspatur said:

abi herkes dilediği gibi yaşasın tabi ne haddimize millete karışmak.

ama ben bana "baba ben geçen necati ile seviştim, yarın da bi ara fikoyla yatarım" diyen kızıma "aferin bebeğim mutlu et erkekleri arada bir de değişik fantezilerle ilişkilere renk katmaya çalış" diyebileceğimi sanmıyorum.

Abicim, temel sorun burada.

Sizin cinsellik algınızı değiştirmeniz gerekiyor. Seks karşılıklı bir şeydir. Kadının "vermesi", erkeğin "alması"ndan ibaret bir olay değildir. Birlikte yapılır, birlikte zevk alınır. Ama sesu'nun da dediği gibi kadınların cinselliğini "seks objesi" ya da kadını seks için "bir araç" olarak görmeye devam ederseniz olayı hiç bir zaman çözemezsiniz, çözemeyiz.

dünya üzerinde gerçekleştirilen sex aktivitelerinin yüzde kaçının belirttiğin "birlikte yapılır birlikte zevk alnır" konseptine uyduğunu düşünüyorsun. Sex her zaman belirttiğin gibi ilahi bir içsellikle yaşanmaz. Hatta çoğu zaman yaşanmaz.

Kadınlar çoğu zaman sex sırasında sex yaptıkları erkeklerle bina etmeyi düşündükleri mutlu geleceklerini görürlerken erkeklerin yüzlerinde, erkekler sıradakini düşünmeye başlamış olurlar bile.

edit: işte bu yüzdendir ki ben kızıma aferin kızım canın sağolsun diyemem.
Sosyal ağlarda paylaş

cimaci said:

Anelor said:

dreagloth said:

abi boylelerinin agzini kirmassan yarin obur gun kiz arkadasin sensiz yururken sozlu fiili taciz eder bunlar vurucaksin agzina
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

vaniLLe said:

said:

kesmek yetmeyip sözlü saldiriya akabinde fiziksel saldiriya geciliyorsa hayvanliktir bu.

öküzün trene baktığı gibi dakikalarca bakarsa da hayvanlıktır

zaten bkz: "öküzün trene baktığı gibi"

e evet tabiiki, o da var.
Sosyal ağlarda paylaş

ben soruma cevap alamadım bence çok önemli bi soru.

cimaci said:

Kızlara soruyorum: Biri gelip size pardon benimle birlikte olur musunuz falan gibi bir cümle kursa, nasıl tepki verirsiniz. Ya da böyle bir olay yaşadınız mı.

Geçen birine bu cümlenin aşırı yumuşatılmış ve imalı halini sordum bana manyak misin ay git dedi yakındakilerin duyabileceği bir şekilde. Nedir bu yani şimdi di mi.
Sosyal ağlarda paylaş

Devokai said:

Bella said:

çoğu erkek HAYVAN.bu bir gerçek. ??

neye göre kime göre? batı romantik komedi kriterlerine göre mi?

hayır.
yaşadığım gördüğüm üzere.hergün ben de toplu taşıma araçlarını kullanıyorum.
anlamıyorum cidden neden insanlar sizin şahsınıza yönelik hakaret etmediğinde bu kadar üstünüze alınıp gerçekleri göremiyorsunuz?

ya cidden şu içinizde türk kızları rererö diyenlerin çoğu bir gün sadece 1 gün kız olarak yaşasın bi.

ayrıca sırf mini etek meselesi değil bu.
ben insan gözlemlemeyi severim.bi kız geçtiğinde falan kıza değl etrafındakilere baktığım çok olmuştur.
erkeklerin genel olayı şu,
kızı önce bi önden süzersin boyna kadar,sonra yanından geçtikten sonra popoya odaklanıp bi de arkadan süzersin.
kızın gözüne dikersin gözünü 34289 saat bakarsın.
abi karşındaki rahatsız oluyo mu olmuyo mu hiç düşünmezsin.bu hayvanlık değil nedir?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...