Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knight online en guzel clan isimleri

grumwel

Öne çıkan mesajlar

trix said:

geçen czdeyim, arka fonda sagopa kajmer açık, pk yapıyorum. adamın biri geldi, iron necklaceinden tut kılıcına kadar +10 +20, dedim sen ne ayaksın. o da dedi ben bu serverın kralıyım, 2 nova atarım inersin dedi. peki abi dedim ama içimden sinsice plan yapıyordum. oradan uzaklaştım ama aslında onu takip ediyordum. bir 10 dk sonra falan adam köşeye oturmuş suyunu içerken gizli gizli malis attım buna. bir de vurdum, ölmüştü zaten. bu da böyle bir anım.

ben bu hikayede sagopa kajmerin etkisini anlamadım
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

paper mage = glass cannon

hayvan gibi dmg defans yok

ama origami fikride entresan
kagit kesigi masteri gibin

hah işte ok onun öyle olduğunu tahmin ettim de

escape said:

paper mage'leri sadece battle priestler öldürür.
sağlam paper mage ise tabi.

şu yorum garip geldi.

genelde paper mage den kaçınmayı bilen class tokatlar da mantıken

neyse ko oynamadım elbet
Sosyal ağlarda paylaş

TheRasmus said:

DreamingAboutSex

Marlonla kurdugumuz yegane clan.Bu clana oyunu bi süreligine bırakan Hesbolah, sonra unique den taşşoklu bir priest.
Asist alan ve o sabah bomboş clanda canı cok sıkılan bu priestin
eklemesiylede Bobert katıldı.
Sakince listeyi actım,
Hesbolah -bobert ve MissXX ismini unuttum pri. Weybe.

ahahaha
abi, beta da eziyoruz ya ben GROBS apacisinin clani quitledim. Suan pyro + zyro ile oynamayi dusunuyorum. Belki AHM de oynarim belki de kendimiz clan kurariz Official icin ama arkamizda Devile oldugu surece sirtimiz yere gelmez =D Itemlar gorsen ahahah yarilirsin diyorum. Oyuna girince bana mutlaka PM at nickleri biliyorsun, HusyTheTurk de olmazsam Mrav1337 de olabilirim, share account ama gunun buyuk bolumu ben de.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

paper mage'leri sadece battle priestler öldürür.
sağlam paper mage ise tabi.

şu yorum garip geldi.

genelde paper mage den kaçınmayı bilen class tokatlar da mantıken

neyse ko oynamadım elbet

harbiden bende şimdi okudumda ne kadar saçma bişi yazmışım.
ama vardır yine kafamda bişi ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Xenocide said:

trix said:

geçen czdeyim, arka fonda sagopa kajmer açık, pk yapıyorum. adamın biri geldi, iron necklaceinden tut kılıcına kadar +10 +20, dedim sen ne ayaksın. o da dedi ben bu serverın kralıyım, 2 nova atarım inersin dedi. peki abi dedim ama içimden sinsice plan yapıyordum. oradan uzaklaştım ama aslında onu takip ediyordum. bir 10 dk sonra falan adam köşeye oturmuş suyunu içerken gizli gizli malis attım buna. bir de vurdum, ölmüştü zaten. bu da böyle bir anım.

ben bu hikayede sagopa kajmerin etkisini anlamadım

AHSOFDSGOJDFPGJDEFPĞKDFgh...sinsice plan yapmakla alakalıdır belki :D
Sosyal ağlarda paylaş

trix said:

geçen czdeyim, arka fonda sagopa kajmer açık, pk yapıyorum. adamın biri geldi, iron necklaceinden tut kılıcına kadar +10 +20, dedim sen ne ayaksın. o da dedi ben bu serverın kralıyım, 2 nova atarım inersin dedi. peki abi dedim ama içimden sinsice plan yapıyordum. oradan uzaklaştım ama aslında onu takip ediyordum. bir 10 dk sonra falan adam köşeye oturmuş suyunu içerken dolgun göğüsleri birden dikkatimi çekti. nefretim bir anda önlenemez arzuya dönüşmüştü...
Sosyal ağlarda paylaş

Ares'de BadCompany vardi bilen bilir belki. Server acildigindan beri vardir. Baya bir sure o clanda bulunmustum bende. 40+ yas amerikalilar cogunluktaydi kayinpeder, anne, baba, ogul, kiz ailecek oynarlardi. Kiz deyip gecmeyin clanda micha diye bir aussie hatun vardi archer haliyle elime vermisligi var. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...