Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya.

dory

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

şimdii

sen bu strese dayanamasan, sabah kalkamasan yataktan sinirsel harabiyet nedeniyle, titresen falan, arkadaşın gelse zar zor doktora götürse vs vs

sana, ailene, arkadaşlarına ne kadar kötü şeyler yaşatır di mi. Aynı şeyi babam yaşadı çünkü benim, bi sabah baktık adam çocuk gibi yatakta, titriyo hafiften falan. Doktora götürdük, o kapı senin bu kapı benim dolaşıyoruz, normalde ırzına geçerim lan doktorun da hastaneninde deyip biner arabasına gider öyle kapı kapı gezdirsen, adam çocuk gibiydi, ne desen tamam diyordu. Ki sıkıntıdan dolayı birde kolesterolü fırlamıştı, halbuki kolesterol sorunu yok. Stres ne durumlara getiriyor insanları düşün bak.

Özet olarak, senin canına zarar verecek kadar önemli değil hiçbirşey. Stres çok fena birşey, sağlık sorunu berbat bir durum. Ama dönemin uzaması bunların yanında hiçbirşey değil. O yüzden rahatla, koy gitsin de tamam mı? Ne sen üzül ne seni seven insanlar üzülsün, salla olan bi döneme olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

dory, aynı seçenekle karşı karşıya kaldım, geçsem bile ortalama bi notla geçmek yerine bidahaki sömestrda güzel bi notla geçmeye karar verdim ve derslerimi erteledim. kendimi şuan cezalandırıyorum
ama arada bi fark olabilir ben almanyadayım

stresten uzak kal, en az zararı gör.

seçim senin geleceğin ve mutluluğun arasında çok küçük bi zar var, onu deşmeden karar vermek tamamen sana kalmış
foruma bel bağlama, git köşeye otur kendin karar ver
saçmalama yani

ps. çalışmak istiyosan da foruma bidaha bakma
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

dory said:

okul uzicak tek ders yuzunden

bu bende de var.pazartesi günü belli oldu bunun olacağı.ilk başlarda hasssss modunda geziyordum, pişman olmalar keşkeler falan.Sonra baktım ki çaresi yok şuan takmıyorum çünkü elimden birşey gelmeyeceğni oturttum kafaya, tavsiye ederim.
aynısı bende de var
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sabah 9da bu sinavin make-up'i var.
finalden 12 aldim.
tahmin ettigim gibi rezalet gecti.
bu sefer de eksik olan 2. sinavin make-up'ina giricem.
hayır kalicam biliyorum
icimde bir umut
hocanin sevdigi bi oğrenciyim falan.
belki gecirir diyorum ama
yani cok kücük bi umut bu.
ve yine COK gerginim.
allah ub toplogynin belasini versin, omrum curudu ve istemiyorum calismak.
bakiyorum yine ayni boklar.
ezberleyemiyorum yine ayni igrenc theoremler prooflari falan.
gectigim gun bu topici bi defa daha uplicam, LANET OLSUN diye.

soru:
yarinki make-up'a nerdeyse hiç hazir degilim, final gibi giricek bana.
girmeyip sinav hakkina birakip wow oynasam mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...