Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oha çok karizma lan

Longshanks

Öne çıkan mesajlar

Abi kozmetikle rahatlığın/kasıntılığın ne alaksı var.Bebek sahilindekilerle Türkiye'yi genellemiyorum.Ama karşılaştırma yaparken Amerika'da taşrada yaşayanları değil, metropollerde yaşayanları göz önüne alıyorum.ben BÜTÜN TÜRKİYE PRADA GİYİYO YEAAA demedim.Göz önünde olan,belirli eğitim/maddi seviyenin üzerindeki sınıftaki insanları karşılaştırıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Böjeek said:
*kışın ayda bir kere, yazın 15 günde bir kere, kuaföre ağda için gidilir.
*2 hafta da bir kere saçlara zeytinyağı maskesi yapılır.
*hafta da bir kere yüz, eller ve ayaklara çeşitli aromalı(nemlendirici,peeling özellikli ıvırlı zıvırlı) maskeler yapılır.
*2 hafta da bir manikür, ayda 1 kere de pediküre gidilir.
*bazen hafta da 2 en çok 3. bazen dinlenmesi için zaman arılığı bırakıldığından 2 haftada 2 kere bile olabilir bu sayı fön çektirmeye gidilir. fön çektirmeye gidilemesse düzleştirici ile evde çile çekilir.
*her gece yatmadan önce, yüz temizleme ürünleri ile yüz yıkanır.
*ardından gece için nemlendirici krem sürülür.
*aynı şekilde ellere ve ayaklara da.
*rahatlamak amaçlı masaj seansları ayarlanır. ve vucud bakımı yaptırılır (bu işi profesyonel yapan yerlerde) bu çok sık olmasa da 2-3 ayda bir gidilir.
*güzellik ve kalite açısından tek ve ünlü bir marka seçilir.
*parfüm, deodarant filan her daim çanta da taşınır.
*hafta da en az 2-3 kere kirpiklere ve kaşlara badem yağı sürülür.
*çok makyaj yapmayı sevmeyen biri olarak, klasik hergün bir nemlendirici az renkli bir ruj sürülür dudaklara bazen hafif göz makyajı yapılır.

liste daha çok uzayıp gidebilir. ama genel olarak bu ve bunlardır.

Bi kaç ay önce kişisel bakımla ilgili bi topic açılmıştı, Gamze'nin yazdığını koyuyorum ben de buraya.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Böjeek said:
*kışın ayda bir kere, yazın 15 günde bir kere, kuaföre ağda için gidilir.
*2 hafta da bir kere saçlara zeytinyağı maskesi yapılır.
*hafta da bir kere yüz, eller ve ayaklara çeşitli aromalı(nemlendirici,peeling özellikli ıvırlı zıvırlı) maskeler yapılır.
*2 hafta da bir manikür, ayda 1 kere de pediküre gidilir.
*bazen hafta da 2 en çok 3. bazen dinlenmesi için zaman arılığı bırakıldığından 2 haftada 2 kere bile olabilir bu sayı fön çektirmeye gidilir. fön çektirmeye gidilemesse düzleştirici ile evde çile çekilir.
*her gece yatmadan önce, yüz temizleme ürünleri ile yüz yıkanır.
*ardından gece için nemlendirici krem sürülür.
*aynı şekilde ellere ve ayaklara da.
*rahatlamak amaçlı masaj seansları ayarlanır. ve vucud bakımı yaptırılır (bu işi profesyonel yapan yerlerde) bu çok sık olmasa da 2-3 ayda bir gidilir.
*güzellik ve kalite açısından tek ve ünlü bir marka seçilir.
*parfüm, deodarant filan her daim çanta da taşınır.
*hafta da en az 2-3 kere kirpiklere ve kaşlara badem yağı sürülür.
*çok makyaj yapmayı sevmeyen biri olarak, klasik hergün bir nemlendirici az renkli bir ruj sürülür dudaklara bazen hafif göz makyajı yapılır.

liste daha çok uzayıp gidebilir. ama genel olarak bu ve bunlardır.

Bi kaç ay önce kişisel bakımla ilgili bi topic açılmıştı, Gamze'nin yazdığını koyuyorum ben de buraya.

Bu mesajdan sonra kızlara yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...