Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oha çok karizma lan

Longshanks

Öne çıkan mesajlar

sesu said:

@sipeys E uğraşma götü başı gösterince kendini birşey zanneden kızlarla o zaman?
ben zaten artık uğraşmıyorum.Eskiden çevremdeki herkes öyle diye istemeden de olsa uğraşıyordum da artık yok öyle birşey.Asıl söylemek istediğim genel olarak kafa yapımız malesef böyle kızlarda da erkeklerde de, ona üzülüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Bak mesela beyaz var renk olarak kırmızı var krem rengi var pembe var lila var ne bileyim değiş biraz..

Ajdar-tuba eşliğinde yazdım bu yazımı.

Beyaz, kahverengi, siyah, lacivert ve grilerden oluşuyo benim dolabım. Yazın ancak mavi bazen yeşil falan. Klasik renkleri seviyorum ben gülüm dsjkfl
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

bazı insanlar rahatlığı diğer şeylere tercih edebilir.

Güzel, şık kıyafetler de var gayet rahat olan.
Ha ben de bazen dışarı çıkarken eşofmanları giyip makyajsız çıkıyorum orası ayrı. Ama kadınların bakımlı olmasından yanayım ben hep.
Sosyal ağlarda paylaş

napae said:

Ben rahat diye Winona gibi giyinip de çıkmam dışarı, insanın biraz kendisine saygısı olsun. Bakımlı ol biraz, kadınsın sen. sdf

işte bu kafa yapısı bahsettiğim :D

yeri geldiğinde bakımlı olursun, winona ryder da kırmızı halıya converse le çıkmıyo herhalde.
Bizde insanlar bakkala giderken bile süsleniyo anasını satayım.Mesela bir pazar günü topla saçını makyaj yapmadan öyle saçma sapan bi eşofman giy üzerine yürüyüşe çık bakalım ?

Yok arkadaş, doğallık yok.Ne yaşam tarzımızda ne insan ilişkilerimizde doğallık yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

napae said:

Ben rahat diye Winona gibi giyinip de çıkmam dışarı, insanın biraz kendisine saygısı olsun. Bakımlı ol biraz, kadınsın sen. sdf

işte bu kafa yapısı bahsettiğim :D

yeri geldiğinde bakımlı olursun, winona ryder da kırmızı halıya converse le çıkmıyo herhalde.
Bizde insanlar bakkala giderken bile süsleniyo anasını satayım.Mesela bir pazar günü topla saçını makyaj yapmadan öyle saçma sapan bi eşofman giy üzerine yürüyüşe çık bakalım ?

Yok arkadaş, doğallık yok.Ne yaşam tarzımızda ne insan ilişkilerimizde doğallık yok.

yıllar önce yeditepede asistanlık görüşmesine gittim sabah saat 8 tüm kızlar full makyaj solaryum, erkekler de öyle solaryum fln. inanamadım hangi ara kalkıp hazırlanıolar fln.

ilginç
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi ben onu tanıdığımdan söylemiyorum genel dedim.Biz İzmir'de yaşıyoruz insanlar nispeten daha rahat ama son senelerde özentilik de artmaya başladı yani eskisi gibi değil.İstanbul iğrenç biryer yani o açıdan.Bir gün gidin bebek sahilinde koşan tiplere bakın sadece o bile yeter.

@dworgian

çok güzel bir örnek, bunu anlatmaya çalışıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

İnsanlar artık dediğin kadar kasıntı değil Can. Ben de görüyorum bizim okulda deli gibi solaryuma girip gelenleri, sabahın köründe okula gelirken manyak manyak giyinen abartı makyaj yapanları. Genelleme yapma yine bak. Ben Bebek sahilde koşanları da görüyorum, sabah oralara kahvaltı yapmaya gidenleri de. Hepsi kendi halinde doğal insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...