Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Amazing Spider-Man (2012)

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık 1 saat önce açıklandı. Haberi buraya da girdim pek detay yok ama :) http://dergiweb.com/film/spider-man-4-te-buyuk-devrim-2402

Sam Raimi başta olmak üzere herkesin işine son verilmiş. Seriye tekrar Marvel Stüdyoları el koyuyormuş ve herşey sıfırdan başlayacak böylelikle, Avi Arad ve Laura Ziskin önderliğinde yepisyeni ekip kurulacakmış.

Sonunda kaliteli bir Spider-Man filmi gelebilecek mi ? Bekleyelim :)

Dp: Ayrıca James Cameron'un 1991'de düşündüğü bir Spider-Man filmi için yazdığı treatment varmış. Bunun üzerine kurulabilirmiş yeni seri, birde bakıyoruz James Cameron herşeyi bırakıp gelip Spider-Man çekiyormuş hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçek Cüce, bende hala inanamıyorum çünkü,

Marvel sonunda Spider-Man'i geri aldı. Son dönemlerde çizgi roman uyarlaması filmler hakkında aldığım en iyi haberdir şu tartışmasız.

Şimdi sıradaki iyi haber sanırım Ultimate Spider-Man'i çekiyoruz demeleri olur. Seviyorum lan onu asdfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Muhtemelen ultimate'dan calısıcaklardır.

Ana fikir, bütün filmleri bahlamak olucağına göre, genc örümcek adam+ultimates ilişkisine yakın bişey yakalamaya calısırlar muhtemelen avangers filmleriyle yenı örümcek adam filmi arasında.

alleee ne güzel oldu valla gece gece enerji geldi
Sosyal ağlarda paylaş

Valla sam, o filmlerin örümcek adamla alakası yoktu.

Hanı öle böle dğeli hiiiiiç alakası yoktu, karakterlerden temaya kadar hiç bişeyin örümcek adamla alakası yoktu.

Dolayısıyla buna reboot olarak değil, ilk kez örümcek adam filmi cekiliyo diye baksak daha doğru olur.
Sosyal ağlarda paylaş

neyi ne kadar benziyordu orası ayrı tartışma, ben de eleştirdim ayrıldıkları noktaları ama 3 yıllık filmin reboot'u olmaz, örümcek adam olsun ya da başka birşey olsun. sanmıyorum stüdyoların ticari açıdan böyle birşeye girişeceklerini. başka kötüleri filan dahil edip belki onlarla devam ederler insanlar eski filmleri unutana kadar, yeni batman serisine korkuluk ile başlamaları gibi. sinema seyircisinin hepsi örümcek adam okumuyor sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...