Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2009'un En İyi FPS'i Oylaması

Sam

Öne çıkan mesajlar

MW'nin multisini çok sevemedim ben. Fazla karambol, yetenekten çok şans faktörü ortaya çıkıyor gibi. Zaten RTS'lerde bin tane super weapon yapılan (C&C serileri, Generals vs) oyunları da sevmezdim, bunda da yok uçak çağırdım bombaladıymış yok helikopter füze attıymış falan özellikler bana tatsız tuzsuz geldi. Düz piyade savaşı sevenlerdenim yani :) Şu CS tarzı bir bomb defuse modu var onu oynamayı tercih ediyorum.

Ama single playerı tam anlamıyla muhteşem. Zaten CoD serisi bunu hep yapıyor, insanı adeta filmdeymiş (gerçi bunu bol bol plagiarizm yaparak yapıyor o ayrı :) ) gibi hissettiriyor. Normalde Single FPS de çok sevmeyen biriyim, ama Duke 3D döneminden beri takip ederim, ilk bitirdiğim SP FPS CoD 1 olmuştu. Resmen atmosferiyle film havasıyla 2. dünya savaşını yaşatıyordu. O zamandan beri de böyle geldi. Bu yenisi de resmen senaryosuyla bölümleriyle atmosferiyle adeta yüksek bütçeli bir Hollywood filmi gibi, insanı aksiyondan aksiyona sokuyor, kar kızağı bölümü olsun hava alanı olsun farklılıklar sunuyor, twisti bol hikayesiyle eğlendiriyor vs vs.

Yani multiplayerını hiç saymasak bile MW2'nin almaması ayıp olur bu oylamayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...