Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kısa ve acil ingilizce çeviri

Dynun

Öne çıkan mesajlar

Bu nedenle tasdik edilmiştir ki gözlemlenen tank, destekleyici bombası da dahil olmak üzere ( bu ne lan ) imal gereksinimleri olan 94/55/EC’nin Annex B’sinin 2. bölümü geçerli olduğu için üretim amacına uygundur, ekipmanın gereksinimleri olan aynı Annex’in 3. bölümü ve yukarıda sözü edilen özel şartlar ile birlikte Standard 13094:2008’in gereksinimleri de üretim amacına uygundur.

//
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Bu nedenle tasdik edilmiştir ki gözlemlenen tank, destekleyici bombası da dahil olmak üzere ( bu ne lan ) imal gereksinimleri olan 94/55/EC’nin Annex B’sinin 2. bölümü geçerli olduğu için üretim amacına uygundur, ekipmanın gereksinimleri olan aynı Annex’in 3. bölümü ve yukarıda sözü edilen özel şartlar ile birlikte Standard 13094:2008’in gereksinimleri de üretim amacına uygundur.

kısa ve acil çeviri

sevaptır
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Yazıp yazıp üstüne küfür yazmışsın ben ne diyim ki sana şimdi?

küfür yazdım da o formata uygun yazdığımızda, hele de garbage gibi bir ortamda, silinmeye gitmiyor diye biliyordum ben. en azından 5 senedir bu formatta yazdığım küfürler güncellenmemişti adminlerce. açıp bir kuralları okuyayım ben tekrardan.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:
Genel bir kural ama bazen sallanmadığını görüyorum, burada da üstünden geçiyorum. Kısaltma olarak ta olsa küfür yasak arkadaşlar. Aynı şekilde buraya eğlenceli bulduğunuz MSN loglarınızı koyuyorsunuz, orada varolan küfürler de sayılıyor. Sansürlemeniz yeterli.

Buradan mesela ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Griswold said:
Genel bir kural ama bazen sallanmadığını görüyorum, burada da üstünden geçiyorum. Kısaltma olarak ta olsa küfür yasak arkadaşlar. Aynı şekilde buraya eğlenceli bulduğunuz MSN loglarınızı koyuyorsunuz, orada varolan küfürler de sayılıyor. Sansürlemeniz yeterli.

Buradan mesela ^^

hayır yanlıştır demiyorum zaten, sadece bu kadar zamandır yaptığımda güncellenmiyordu diye alışkanlık edinmişim. neyse dinan tankını alsın da önemli olan o. apex'i de olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

//

denizcaaaaAAAAAAN PARÇALA BENİİİİİİİİİİİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...