Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kararsızım ve bu yüzden para kaybediyorum..

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

54 lvl blood elf paladin im var. abartısız hergün yeniden talent yapıyorum. 20g 20g adamın canını yakıyor.şu an healerım fakat her an değiştirebilirim. farkettim ki palandin i healer oynamak zor. tank olmak istiyorum ama tank olunca questler zor yapılıyor. dual talent demeyin param yok. bana bir çare bir çıkar yol gösterin dibe vurdum....
Sosyal ağlarda paylaş

80 e kadar retri olacaksın, 80 olduktan sonra da retri olarak hc farmlayacaksın ve çıkan tank itemlarına need diyeceksin birşey diyen olursa OFF SPEC EHEHEHEHEHEHEHEH:):)):): yazacaksın,emblemler le de item almaya başlayacaksın tier9 ondan sonra bir gün HAZIRIM ! diyip tanklığını ilan edeceksin ve tank olarak hc farmlamaya başlayacaksın.Eğer şanslıysan ve iyi bir guildin varsa raid spot bulursun, uzunca bir süre sürekli azar yersin günah keçisi olursun.

Tanklık = Amelelik

benim gibi tanklık takıntın yok ise retri kal keyfine bak derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Retri ol bir yandan da para biriktir. 2. talenti aç. İstersen tank veya healer yap grup kurman daha kolay olur. Gerçi 54'te grup kurmak kolay mı şu an pek bilmiyorum. Ben 70'ten sonra tank spek 4 healer spek oynamıştım gayet te zevkli gelmişti. Diğer tavsiyeler gibi hclere kolay geçiş için retri olmak daha avantajlı.
Sosyal ağlarda paylaş

tabiki mavilerle def capleniyo t9 lar boyle farmlanmazken nasi def capleyip naxx hc yaptik sdf =)

70-80 arasinda prot specle instance farmla 80 oldugunda 1 2 parca alcak kadar triumphun ve yeterli tank gearin olur.. 78 de toc normal 80 de de icc5 normal farmlarsan gayet imba gearla baslarsin hc farmlamaya da
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

54 lvl blood elf paladin im var. abartısız hergün yeniden talent yapıyorum. 20g 20g adamın canını yakıyor.şu an healerım fakat her an değiştirebilirim. farkettim ki palandin i healer oynamak zor. tank olmak istiyorum ama tank olunca questler zor yapılıyor. dual talent demeyin param yok. bana bir çare bir çıkar yol gösterin dibe vurdum....

54 lvl e kadar holy olarak geldiysen sabrından dolayı tebrik etmek lazım seni :) Hocam retri ol bitsin bu ızdırap lütfen yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Olayı anlamamışsın, 54`e kadar değiştirerek gelmiş, sorun bu zaten, para kaybediyor.

Ben 23.defa tekrarlayayım, retri gidilir paladinle.

valla yazısında hic retrı oldum dememiş , hep tank ve healer arasında gidip gelmiş , o bakımdan dedim bende lvl54 e kadar retri olmadan geldiyse tebrik etmek lazım diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...