Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

abi kısayollar açılıyor ztn.aynı mobları tekrar tekrar kesmemek için cıbıl bir şekilde koşarak kısayoldan en son öldüğün yere gidebilirsin.

olay karaktere lvl atlatmak başlarda.ztn biraz level atlayınca 1. 2. dünyadakiler sinek gibi etki ediyor.dokununca ölüyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

ya int ya magic, tam hatırlamıyorum, min 10 olması lazım, miracle icin de faith'in 10 olması lazım min, o yuzden yeterli degilse eziyo o cocuk seni =)... freke'den de ogrenemezsin su an yani... bi buyu ogrenme hakkım var dedigin, slot'un mu var ? yoksa buyu ogrencek demon soul'un falan mı var ? gerci ikinci sacma oldu eheh...
Sosyal ağlarda paylaş

1 slotun varsa o yalnızca tek buyu ogrenebilirsin demek degil bu arada, bi nevi memorize muhabbeti, ogreniyorsun istedigin kadar buyuyu, ama kac slot'un varsa, o kadar slot'a dizdiklerini dunyalarda kullanabiliyosun, istedigin zaman buyuculerden respec yapar gibi slot'larındaki buyuleri degistiriyorsun...
Sosyal ağlarda paylaş

abi one dogru iyice egilip vuruyor zaten shield'ı, eger hep ayagının arkasında kalırsan roll falan yapmana bile gerek kalmıyor, shield'ı veya ayagını yere vuracagında 3 adım geri yuru yeterli oluyor...

http://www.youtube.com/watch?v=XyOa9_jNnEw

bak buradaki gibi aynı, burada gerci once okcuları da temizlemis de, benim ihtiyacım olmamıstı...
Sosyal ağlarda paylaş

yok aim alamıyorsun crossbowla. anca targetlayacaksın. o yüzden bow kullan.

lava bow yap. armored spider ı kestin madem. onun soul u kullanıp yapıyorsun blacksmith ed e gidip.

Short Bow +7
Long Bow +7
Compound Short Bow +7
Compound Long Bow +7

bunlardan birini yapıp Ed e git yaptır lava bow u.

http://demonssouls.wikidot.com/

bu arada wiki e bak devamlı. hangi moba veya boss a hangi silahla saldırman gerekli falan güzel anlatıyor. itemları, npcleri, spelleri falanda güzel açıklıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...