Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Yeni basladim sorular:
1)Bu instance gibi olan seylerde olunce surekli bastan mi baslicam dunden beri bi adim ilerleme yk bende surekli oluyorum bastan basliyorum. Ayni moblari oldurmekten gina geldi.

2)Classlar arasinda buyuk bi fark var mi ben templar sectim en kolay oynamasi hangisi?

3) Benim charin balta surekli duvara felan vuruyo long sword felan kullanan bi class olsam daha mi rahat olcak dar alanlar

4)Su r3 e basnca aktif hale gelen auto aim surekli acik kalamiyo mu?

5)Oyunda bi difficulty ayari var mi?

6)Itemlar var bi suru bende satamiyorum nere satcam sirf buy var vendorda?

7) Parry olayini tam ayarlayamadim zamani nedir tam adam kilici kaldirinca mi yapmak gerekiyo?
Sosyal ağlarda paylaş

1) evet ne yazık ki, ama her bolumde ilerledikce kısayollar acıyorsun, bi nevi checkpoint gorevi goruyor, cunku kaldıgın yere cok daha cabuk geliyorsun...

2) statlarla ilgili hic bi kısıtlama falan olmadıgı icin(barbarian acıp magic kasabilirsin) class'ların olayı stat'lardan ziyade starting equipment, ona gore seciyorsun bir nevi =), soldier oynaması bayagı kolay bi class basta bana gore, broadsword'la baslıyor, hem slashing hem piercing vurabiliyor, bayagı rahat oluyor 2. dunya mesela onla...

3) templar knight halberd'la baslıyordu sanırım, buyuk silahların oyle bir dezavantajı var, dar koridorlarda falan cok kullanıssız o silah, acık alanlarda iyi ama...

4) bunu hatırlamadım, oyunu takaslayalı oldu bayagı =)...

5) oyunda difficulty ayarı yok, direk zor o kadar =)... asıl zorluk 2. dunyada baslıyor hatta, new game + olayı var iste, durmadan tekrar baslayabiliyorsun oyuna, bitirdikce, aynı karakterinle... ilk ng+'da %50 zorlasıyor, ondan sonraki her ng+'da %8 daha zorlasıyor olması lazım...

6) oyunda satma yok diye hatırlıyorum ben, herseyi bankaya depolayacan, ya da yere atıcan, yerin falan kalmadıysa, bir seyi yere attıktan sonra dunyayı degistirirsen veya oyundan cıkarsan komple kayboluyor, ona gore dikkatli ol =), zamanında assassin's mask soruyordum burada veren olur mu diye, benimkini atmısım yere ehueh...

7) parry'yi master'lamanın olayı practice walla, silah sana vurmadan hemen once kaldırman lazım iste =)...
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:
4)Su r3 e basnca aktif hale gelen auto aim surekli acik kalamiyo mu?

6)Itemlar var bi suru bende satamiyorum nere satcam sirf buy var vendorda?

4) kalamıyor.. aynı mob üzerindeyken bile mesafe açılırsa auto-aim kayboluyor direkt.. zaten bossla yaptığın combatlarda bazen kapayıp açman gerekecek.. auto-aim kullanımına alışınca çok rahat edersin..

6) nexus'ta mülayim bir tip var.. senin eşyalarını tutan.. oyunda satma yok ama bankanın bir limiti de yok.. ne kadar gereksiz şey varsa at içeri..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...