Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demon's Souls (PS3) - 2009 un en iyi RPGi

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

lvl 140 ım ben ya yardım ederdim her türlü ama fark var baya bi arada. birde NG+ ım şuanda. sadece NG+ lara mı yardım ediyorum veya invade liyorum ? 140 lvl +-10 NG ve NG++ üstü olanlarla alakam olmuyor mu ?

character tendency i pure white yapmam lazım NG+ da 3 black phantom kestim anca normal oldu pure black başlamıştım NG+ : . kaç kere blue eye stone bıraktım bosslar için kimse çağırmadı yardıma, kaç kere invade bekledim gelen giden yok. 3. world un BP sini keserim neysede 5. world selen NG+ ağlatır zaten bayık ve iğrenç bi mekan 5-2.
Sosyal ağlarda paylaş

Özellikle lvl 140'lardan sonra phantom veya black phantom bulman zorlaşır. Çünkü online lvl aralığı yoğunluk olarak lvl 70-90 ve lvl 115-125 aralarında. Bu levellerde (özellikle lvl 120'de) online pvp turnuvaları yapılıyor ve çokta zevkli oluyor. Dolayısıyla yüksek levellerde oyunu oynayan oyuncu sayısı çok azalıyor. Benimde 214 lvl bir karakterim vardı ama oyunu online oynamak istediğimde phantom bulamıyordum. Kendime lvl 120 bir karakter yaptım ve online olarak her zaman oyuncu bulabiliyorum.

Karakterin NG+'da olsa bile NG+++ bir dünyaya bağlanabiliyorsun. Ama bağlanacağın dünyadaki hostla lvl aralığın +/- lvl 10 olmalı.
Sosyal ağlarda paylaş

mümkün olduğunca 1vs1 kalmaya çalış moblarla.

nekadar kolay gözükürse gözüksün shield ile guard almıyorsan dmg yememeye çalış. shield kullansan bile üzerine eğer 4-5 mob atlarsa stamina anında 0 lanır ondan sonra 2sn de ölürsün. o yüzden kenara köşeye sıkışma hiçbir zaman.

birde asla arkanı moblara dönme. bi backstab ile anında ölebilirsin.

son olarak lock-on lock-off olayına alış. kimi zaman lock on çok büyük avantaj olabiliyorken kimi zaman kendini atağa açmış olursun hatta kenarlardan köşelerden düşebilirsin hareket ederken.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
Oyun dün elime geçti işe gitmem gerektiği için oturup oynayamadım. Strateji Guide aldım elime onu okudum boş vakitlerde falan. Ama yeterli okumamışım demek bi halt anlamadım bazı konularda. Silahların değerlerini falan karşılaştırmakta zorluk yaşıyorum hala. Birde zar zor uğraşa uğraşa ejderhaların oraya kadar geldim. Aşağı ineyim dedim tepeden ejderha alev püskürttü aynen yamuk. Sanırsam başlangıç için büyücüde kötü bir seçimmiş. Neyse zevkli oyun sonuçta. Biraz daha öğreneyim online geçmeyi planlıyorum. Pati sayesinde dikkatimi çektiği için ayrıca teşekkürü borç bilirim bu konuya :D
Sosyal ağlarda paylaş

VashTheStampede said:

Oyun dün elime geçti işe gitmem gerektiği için oturup oynayamadım. Strateji Guide aldım elime onu okudum boş vakitlerde falan. Ama yeterli okumamışım demek bi halt anlamadım bazı konularda. Silahların değerlerini falan karşılaştırmakta zorluk yaşıyorum hala. Birde zar zor uğraşa uğraşa ejderhaların oraya kadar geldim. Aşağı ineyim dedim tepeden ejderha alev püskürttü aynen yamuk. Sanırsam başlangıç için büyücüde kötü bir seçimmiş. Neyse zevkli oyun sonuçta. Biraz daha öğreneyim online geçmeyi planlıyorum. Pati sayesinde dikkatimi çektiği için ayrıca teşekkürü borç bilirim bu konuya :D

orayı salla onların ikisini de daha sonra kesiyorsun merak etme
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...