Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Shadowmourne

Kyaltie

Öne çıkan mesajlar

25 tane saronite toplayacan işte dua et senden başka kasan olmasın guildinde mesela bizde ben ve başka bir warrior daha zorluo resmen kasıoruz ilk toplamak icin 25 saronite i :P

shadow's edge ilk alan avantajlı konuma geçicek özetle shard toplamak icin daha ziyade bu sey icin hani "ben istiorum encok" imajını verebilmek icin guilde :D neden böle kasıoruz? cünkü ikimizde aynı statüdeyiz guildde, hani bu daha cok x yaptı y yaptı ona verelim demeleri zor karar mekanizmasının DKP sistemi de yok eh tabii son dönemdeki icraat ve ne kadar istediğimize bakıcak olay :D

kısmet diyelim ;p onun dışında questte bisi yokki ztn kasıcan toplican 25tane saronite
Sosyal ağlarda paylaş

yok be yahu öyle bir rekabet içersinde değilim kimse ile :) Sadece aklıma takıldı sormak istedim Saronite primordial dediğini ben saronite bar gibi bişey sandım da o yüzden kolay mı bu kadar diye düşündüm :) O istediğinin her biri 23 frost emblem istiyo yahu 25x23 = 575 emblem eder :) Nasılsa 6 ay sonra cataclysm gelir 85 lvl olunca oyun shadowmourne'de çöp item olarak raflardaki yerini alır diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Valla RNG mi, Shadowmourne qchain mi dersen, RNG'yi tercih edebilirsin :p

1000 tane undead kesmek, kaç fullclear demek, onu bile bilmiyoruz.
icc icindeki undeadlerimi kesmen lazım her npc sayılıyormu ? Yoksa belli npclermi yani misal girişteki addleri kesip resetlesek rep rundaki gibi oluyor mu, sadece kesmek yetiyormu iclerinden itemmı dusucek yoksa ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...