Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

i got a criminal record, is this awesome?

Phae

Öne çıkan mesajlar

tey allam.

böyle aradan aradan insanlara laf geçirmek kolay. herhangi bi şekilde, ilk defa mahkemeye verilince herkes bi heyecan yapar, bunun kadar normal bişey yok. "zaa bebe" mesajı geçirince güzel çünkü.

neyse.

olayın neredeyse tüm nedenlerini biliyorum ve bunun öncesinde bunun gibi herhangi bir şiddet eylemine karşıydım. zunla da bin kere konuştum bu konuyu hatta. ama öyle bir durum aldı ki, cidden zungülü haklı bulmak "zorunda kaldım". bu olayda da cidden "başına gelmeden" olayı geçerli. uzaktan yorum yapınca sadece teoride kalıyor çünkü. hayır bir de "şöyle olsaydı şöyle derdiniz" falan denmiş. ee? ne yani ultimate adalet platformu falan mı burası? insanlar ne düşünürlerse onu derler, önceden bilirmiş gibi yapmaya da katlanamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada simdi geldi aklima =)

Babam olacak kisilik ben daha ortaokul/lise caglarindayken, eve birakacagi parayi barda hatunlarla falan yerken adamin birinin burnunu kirmis sinirlenip. Artik nedir mesele bilmiyorum.

Mahkeme celbi falan geldiydi bi ara eve. Burnu kirilan tip 5000 lira mi ne tazminat davasi acmis. O parayi odemedi diye biliyorum. Az buz para degildi hani. Ona bisey olmadiysa sana hic olmaz sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

"Tatar Ramazan" said:

"peder zickler" said:

kafatası en sert bölgelerden biridir , sadece 3 yumruk atarak nasıl yarıyorsun ya ? muşta falan kullanıyodun da bizi mi yiyosun.

O kafayı çatlatmaktır ve gerçekten zordur, tehlikelidir. Burda olan dıştaki saçlı deriyi hırpalayıp kanatmak sadece.
bişey diil lan o zaman elemanda karı gibi karakola koşmuş hemen
Sosyal ağlarda paylaş

Xunn'la muhabbeti olmadan saçma sapan yorum yapanlara lulz u get raped diyenlere laf edicem ama o poll'la o başlıkla sen kaşınmışın be xunn'um :/

Dipnot olarak isterse müebbete çarptırsınlar seni o hippinenin içinde hep bir eziklik kalıcak bence dayak yarı boyumda adamdan dayak yedim gücüm yetmedi annemi aradım karakola koştum diye.

Mahkeme ne zaman bu arada ? Yalancı şahit lazım mı gelelim Hakim Bey biz olay anında Xunn'la arena yapıyorduk TSG vardı, ben bir dismantle koydum sonra 10k shatter vurdu xunn amele sümüğü gibi yapıştı warrior diyebiliriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...