Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

i got a criminal record, is this awesome?

Phae

Öne çıkan mesajlar

geçmiş olsun da okuldan bişi olcağını sanmıyorum en fazla devamsızlıktan kalırsın,devamsızlık yoksa ki nerde yok istanbulda falansan işte sınavlara giremezsn muhtemelen,özeli bilmiyorum ama ben 3 yumruk attın diye içeri girceğini sanmıyorum.
şu ülkede neler oluyorda millet yırtıyor sen de pekala yırtarsın,korkma.

tekrar geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gerçekten beklemediğim birşey olmasa da internet white knightlar komik kaçıyor şu topiğe. Çıkıp Oh be ne iyi vurmuşum demedim zaten topik boyunca.

Yapılanı yazmıyorum çünkü benden başkasının mahremiyeti söz konusu. O yüzden yazmıyorum yoksa severim community sharing. Malum kişiye sorarım, onay verirse yazarım yakında zaten.

Ya kafası yarılmasa evet lan ahah yumruk attık diye hapse mi hgiricez diyecektim ama adamı 2 gün önce gece dövdüm adam soluğu karakolda almış galiba. Raporunu falan alıp koşturdu herhalde.

Ayrıca Mum plan falan yamadım abi öyle. Adama rastladım, sevgilisi varken cıngar çıkarmasın diye bırakmasını bekledim, sonra daldım. Öyle şahane planlanmış bir stealth action dönmedi yani. Ve takip ederken saklanmadım da.
Sosyal ağlarda paylaş

@di iyi olmus demiyorum ki ben? cezani cek, aklin basina gelsin, bir daha yapma diyorum. cekecegi ceza da hapis filan degil. zaten mahkemelik olmanin verdigi yusuf fazlasiyla yeter. o ilk hakim karsisina cikislar filan adama omur boyu yetecek adrenalin salgilatir.

Phae said:

Ayrıca Mum plan falan yamadım abi öyle. Adama rastladım, sevgilisi varken cıngar çıkarmasın diye bırakmasını bekledim, sonra daldım. Öyle şahane planlanmış bir stealth action dönmedi yani. Ve takip ederken saklanmadım da.

plan yaptin demiyorum, hakim oyle yorumlayabilir diyorum. elbet bir avukata danismissinizdir, o daha iyi bilir, ama sen yine de ifadende boyle anlatma.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bende onu düşündüm, baya enteresan. Ama şuda var, alt tarafı kafan yarılmış, 1 sene ceza fazla. Kafa yarılması var kafa yarılması var. Adamda hiçbir ciddi hasar yok. Ama şimdi o adamı ben yığmış olsam büyük ihtimalle ciddi bir hapis cezası olurdu.

Türkiye'de her kavga eden hapse girse 6 yda bir af çıkar herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...