Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-book Reader ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Darqainu said:

Korkutmak gibi olmasın ama Kobo biraz sıkıntılı gözüküyor. Kindle ve Nook da kullandım daha önce, geçen hafta 2 tane Kobo Glo satın aldım,(arc aura için plastik ucuz hissi veriyor ve arka kısmı doğru düzgün tutmanı engelliyor ve elinden kayıyor denmiş yorumlarda) şimdi Kobo Glo'lardan birini taktım pcye kutudan çıkarıp, pc üzerinden ve wireless kurulum opsiyonu sunuyor. Ben Pc'den kurmayı tercih ettim ve kobo programını indirdim update vs yaptı 1-2 saat sonra bilgisayardan "eject usb device" diyerek çıkardım, ekran donuk kaldı. "Connected and charging" yazısı var sadece.

Resetlemeyi denedim uçlu kalem ucuyla falan ama tepki yok. Pc'ye tekrar takıyorum ama hareket yok. Biraz daha prizde şarj edip tekrar denicem.

Benim Glo'da 6 ay sonra patladi bu sekilde. 2 defa yapti sana olan olayi, birincide duzeldi ama ikinci seferde duzelmedi ne yaptiysam. Makina calisiyor ama ekran duzelmiyor, abuk sabuk yazilar ekranda kalmis durumda. Tam Ingiltere'den donus oncesi oldugu icin degisim icin yollayamadim da.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...