Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E-book Reader ?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

Teddy said:

Router ayarlarına baktım b/g yayım yapıyor.

Abi yatır olayını da araştırdım, o da yokmuş. =)

edit: WPA'yı, WPA/WPA2 yapınca düzeldi. Teşekkür ederim.
bende de connected, testing de kalıyo eger continbue with setup dersem registration da takılıyo. nedir bu nası yapılır?

AHAHAHAHAHA nook umu blocklamısım yanlıs yere yazıp mac id yi. hey allahım.
Sosyal ağlarda paylaş

simdide unlcok edemiyorum aleti. bi suru sey denedim yok olmuyor yani.

total bi 3 4 saat ugrastırdı ama degdi. gayet guzel calısıyo suan herseyiyle. kardesimin kartını tanıttım direk unlock oldu. 0 dolar charge lamaya calısınca debit kartlarda calısmıyomus

bi de usb den takılıyken pc den ulasabildigim bi hafızası yok mu nookun? sadece micro sd takarsam mı oluyo bu ulasabildigim hafıza?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Niye rootlamaya kalktın ki abi? Hiç gerek yok bence. Düzeltebildin mi bari? Düzeltmişsin =)

Ne faydası oldu ki? E-ink ekranda marketten gelen şeylerin kullanılabileceğini sanmıyorum.

GERGE said:

Bir de bu gün bunu aldım ben: https://www.speckproducts.com/ereader-cases/fitfolio-for-nook-touch.html

Geldi bu. 3 gün sürdü US'dan gelmesi. Çok iyiymiş. Aşırı sağlam, güzel koruyor. Dokusu da iyi. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
senko said:
hem yukarıdaki video gibi ekran da saçmalamıyor

O yukardaki vidyodaki şaçmalama sadece aleti kırıp Nook'ın içine Kindle yükleyice oluyor. Babamın da var bir iPad'ı son çıkandan ama okurken e-ink kadar rahat gelmiyor bana hala. E-ink apayrı bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

calibre ile ayarladım
suan cok rahat okuyorum cift sayfalar sorun oluyo bazen ama zaten mangalarını cogunlukla cıktıgı anda internette okuyan biri olarak ben yanımda tasımak icin istiyorum istedigimde acabiliyim diye daha demin hajime no ippo nun bi volumunu ayarladım net okunuyodu tek olan sayfalar =)

saol gerge tekrardan
Sosyal ağlarda paylaş

Kindle düsünüyordudma gergenin yazdıklarını okudutkan sonra nook alacagım sanırsam.

ps: kindle yollayan tonla türkiyede eyr buldum nok bulamadım, güvenilir site bilenvarsa öm abansın lütfen.

ps2: glowlight cok farkediyor mu, arada 100tl fark olunca degiyor mu emrak ediyor öğrenci insan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...