Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[PS3]2.Paticik Champions Cup @Fifa10

Aiko

Öne çıkan mesajlar

http://www.fixturelist.com/leaguetables.php?l=7759

Daha tecrübeli ve kendimden emin bir şekilde 2. turnuvanın topicini açıyorum. 2. turnuvada aynı formatla olucak, gene en güçlü takımlar yer alıcak. 2. turnuvadan sonra statüyü, takımları falan değiştirirm heralde.

en güçlü takımlar turnuvada yer alacak, 4'erli gruplar halinde bir kupa olucak ve takımlar kura ile belirlenicek.Kuradan sonra anlaşan kullanıcılar kendi aralarında takımları takas edebilecekler.Takas süresi 2 gün olucaktır.takım sayısı katılıma göre belirlenicektir. Kayıt süresi bittikten sonra kayıt sayısı kadar takım belirlenecek ve aralarında kura çekilecektir. geri kalanı ise bildiğiniz şeyler.

!! fakat sizden ricam; vakti olan, zamınında maçlarını biterebilecek arkadaşların lige girmesi. sonra boşu boşuna vakit kaybı yaşayıp turnuvadan soğumayalım, hemen bitirip bir dahaki turnuvaya başlayabilelim. !!

Kurallar(birkaç değişiklik oldu sadece)

-Maçlar Ranked usulü 6'şar dakikadan oynanıcak ve Game Speed Normal olucaktır.

-takım sayısına göre dörderli yada beşerli gruplar olucak. bu gruplardaki maçlar sonunda ilk iki veya 3 sıradaki takımlar bir üst tura çıkacaktır.2.turda eleminasyon sistemi devreye girecektir.Finale kadar çift maç final ise tek değil çift maç üzerinden oynanıcaktır.[ bu kural gruplar ve gruplardaki takım sayısı belli olduktan sonra değişebilir !! ]

-Her takım grubundaki rakipleriyle 2'şer maç yapıcaktır. grup maçları sonunda puan eşitliği durumunda önce takımların arasındaki maçlara sonrada averaja bakılıcaktır.

-Eleminasyon usulü maçlarda deplasman golu kuralı yoktur,2 maçın sonunda eşitlik bozulmaz ise 3. bir maç oynanıcaktır. o maçın penaltılara kadar yolu vardır.

-Yarıda kalan maçlar kaldığı yerden tekrar oynanıcaktır.

-Kuralar bulacağım bi kura programı ile çekilecektir. kanıt için kuranın resmini çekiceğim

[hr]

Grup Maçları için son gün ; 30.12.2009

A Grubu

Inter Milan - or1on - or1on1905
Lyon - ermynorac - azap20
Manchester City - fabbronzewrist
Arsenal - HatoriKenji - Hatorikenji
Bordeaux - Konn - Sputzke

B Grubu

Sevilla - Dennis - LdennisL
Valencia - jacabo - jacabo
Juventus - Aiko - aiko1905
Roma - kingpin - okanugurlu
Barcelona - Anelor - Anelor

C Grubu

Porto - Minerva - hivpluz
Bayern Munich - supremeallah - ck350
Liverpool - Bo_orock - Bo_orock
Chelsea - shapsal - dorlinoglu
Ac Milan - mojito - mojito35

D Grubu

Manchester United - numara7 - numara7
Real Madrid - Red - cul_
Aston Villa - mokoko - rendell_
Athletico Madrid - requem - requiemmass8

[hr]

Kayıtlara başlayabiliriz.Kayıtlar için Son Gün 26.12.2009

http://www.fixturelist.com/leaguetables.php?l=7759

http://forum.paticik.com/read.php?37,4511546,4548856,page=23#msg-4548856
Sosyal ağlarda paylaş

Wolfsburg çıkıp Arsenal eklenebilir. Wolfsburg zaten yeni yetme aynı klasta bi takım değil diğrleriyle.

Diğer bir fikrim, 5 yıldızlı takımları komple çıkarmak sadece 4.5 yıldızlılardan bir turnuva yapmak. bilmiyorum ne kadar mantıklı ama biraz adaletli olur diye düşünüyorum. kişi sayısı arttıkça daha kötü takımları da eklemek zorunda kalabiliriz. listedeki en iyi takım ile en kötüsü arasındaki takım kalitesi farkı çok fazla olabilir sonunda.
Sosyal ağlarda paylaş

ermynorac said:

Wolfsburg çıkıp Arsenal eklenebilir. Wolfsburg zaten yeni yetme aynı klasta bi takım değil diğrleriyle.

Diğer bir fikrim, 5 yıldızlı takımları komple çıkarmak sadece 4.5 yıldızlılardan bir turnuva yapmak. bilmiyorum ne kadar mantıklı ama biraz adaletli olur diye düşünüyorum. kişi sayısı arttıkça daha kötü takımları da eklemek zorunda kalabiliriz. listedeki en iyi takım ile en kötüsü arasındaki takım kalitesi farkı çok fazla olabilir sonunda.

güç farkı olucak her türlü az yada çok bunu engelleyemeyiz kaldı ki 2 tane 4 yıldızlı takımın arasında da dağlar kadar fark olabiliyor. bütün takımları aynı güçte olmasındansa, dengesizlik olması benim tercihim açıkçası gerçekteki gibi. Turnuvanın adı champions cup zaten en iyiler olucak bu turnuvada. bundan sonraki turnuvalarda bu fikirler dikkate alınıcak ama ilk mesajın başına yazmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...