Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bütün konserleri kaçıran kız

Aurora

Öne çıkan mesajlar

Oss yuzunden rockistanbul ki aslinda sadece Anathema kacti...
Taa ankaralara, yani dibime kadar gelmis olan al di meola yi...
8 i ve 11 inde gelicek olan blackmoor`s night ve paco de lucia yi... (daha kacirmadim da kacircam buyuk ihtimal)
gecen sene opeth i

ohoo daha ne kaldi ztn...[signature][hline]The clash of honor calls to stand when others fall
Sosyal ağlarda paylaş

çeşitli nedenler(sınavalr,ailem şehir dışında 9 yaşınad kardeşime bakmalıyım,üstelik bide hastalını hıyar evdwe bırakıp gidemem,çok ii bir arkadaşımınmn kardeşi çok k ötü bir kaza geçirdi,o yüzden çocuğa biraz yardım etemme lazım,daha bir sürü neden var.)

yanı bırakın konere gitmek kimin konserleri var onu bile bilmiyorum,belki starsailor geliyodu bi festivale ama dediğim gibi çok işim var,blindguardianmı geldi?böhüeeee.

tek tesellim bidaha eleceklerinin umudu. :([signature][hline]HitPoints-50
Skill-Unarmed
Location-Junktown
Weapons-n/a
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 04 Temmuz 2004 14:27 tarihinde demiş ki:
birileri(!) sikko metal gruplarini kacirdim diye uzulurken =P , ulkeye caz in kilometreta$lari gelmeye devam ediyor..

Bencede sikko olan cazdır :P
caza sikko diyen en sikkodur /berk

[Bu mesaj Berk tarafından 05 Temmuz 2004 01:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 04 Temmuz 2004 14:27 tarihinde demiş ki:
birileri(!) sikko metal gruplarini kacirdim diye uzulurken =P , ulkeye caz in kilometreta$lari gelmeye devam ediyor..
merak ettim kaç caz konserine gittin ? veya ne kadar caz dinliosun da böle bik bik ediosun genç :D cevabını biliorum, o yüzden soruorum herkes bilsin diye..

bu arada alan yetkilisi yanıtla linkini keşfedememiş galiba ?[signature][hline][i]Su biter, headshot bitmez.[i]
SBGG!Arcane
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...