Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyungezer vs. Level

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

ya bizim site adından kaybediyor malum, yoksa reklamımız yeterince oluyordur. bazen google'da çok spesifik söz gruplarını aratıyorum ve ilk sırada benim buraya attığım mesajlardan çıkıyor. nev-i şahsına münhasır biriyim belki de ama bilmiyorum daha ne yapmak lazım. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

zamaninda beygirgucu.com olacaktik, o zaman gorurdunuz hiti reklami =)

o degilde bu elif ne acayip bir insandir ya, fabrika ayarlariyla oynanmis kizin, ayari kacmis hahahahaha

ElfSlam said:

Bu başlık altında yorum yapan kullanıcılar da yönlendirmeler doğrultusunda suça ortak oluyor; yalan ve iftiraları destekleyerek kendilerini tehlikeye atıyor. Yazık...
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ya bizim site adından kaybediyor malum, yoksa reklamımız yeterince oluyordur. bazen google'da çok spesifik söz gruplarını aratıyorum ve ilk sırada benim buraya attığım mesajlardan çıkıyor. nev-i şahsına münhasır biriyim belki de ama bilmiyorum daha ne yapmak lazım. (:P)

düzgün bir isime geçmemiz bu kadar zor mu cidden? yaw tamam anlamsal olarak bişeyler bulmak çok zor gelebilir ama bi 4 haneli domaine filan geçsek biraz anlamlı bişeyler olsa ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

"starcraft + kotu oyun" "paladin + blizzard + cleric + kandirildik" ?

eheuehueehu
Sosyal ağlarda paylaş

turgutuc said:
sevgili Elif..
önemli bir kısmı niye inatla atladığını anlayamıyorum..
hani buradaki insanlar dava açılmakla, tehlikeye atlamakla tehdit ediliyor ya..
e ben de size bir şey sordum..
yine soruyorum..

TİCARİ AMAÇLA SATIŞINI YAPTIĞINIZ LEVEL İSİMLİ DERGİNİN TEMMUZ 2009 SAYISINDA BENİM BİR YAZIM YAYINLANMIŞ MIDIR?
BU YAZI YAYINLANIRKEN BENİM İSMİM DERGİ KÜNYESİNDE GEÇMEKTE MİDİR?
EĞER İSMİN DERGİ KÜNYESİNDE GEÇMEKTE İSE VE BİR YAZIM YAYINLANMIŞ İSE SİZ BU YAZI İÇİN NE KADAR TELİF ÜCRETİ ÖDEDİNİZ BANA?
DEKONT MEKONT NE OLURSA KABULUM BANA VE TÜM TÜRK OYUNCULARINA BİR KANIT VERİN..
VERMEZSENİZ ÜZERİMDEN KAR SAĞLADIĞINIZ İÇİN SİZİ MAHKEMEYE VERECEĞİM..
VE EMİN OLUN SİZİN GİBİ HAVA CİVA BİR NEDEN DEĞİL BU TELİF DAVALARININ NE DURUMDA OLDUĞUNU GİDİN HUKUK BÜRONUZA SORUN..
NEDEN BÜYÜK YAZIYORSUN DELİKANLI DİYECEK OLAN VARSA ONUN NEDENİ DE "SON KEZ YAZIYORUM BANNE" DİYEN ELİFİN İNATLA İŞİNE GELMEYEN YERLERİ CEVAPLAMAMASIDIR..
BU ŞEKİLDE GÖRÜR BELKİ..

şu olay doğru mudur lan işe yarar mı?
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Sam said:

eheuehueehu

abi çok pis sesli güldüm nedense ahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Sam said:

eheuehueehu

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

abicim ben diyorum sitenin adi
ibneyiz.biz olsa cok daha rahat soleriz millete
paticik demeye utaniyorum ese dosta
olm olmadi tema sistemide war
mesela HAYVANIZ.BIZ ERKEGIZULAN.BIZ gibi bi domain alalim
o theme acinca sanki sitenin adi hep oymus gibi davransin lan
ese dosta link verebilelim

bu arada bence deney 7 nazli isini iyi kotardik kopek gibi hit aldik o donem ahahaha
nazli nerde aceba lan acc almisti
girmedi bi daha sanirim
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

turgutuc said:
sevgili Elif..
önemli bir kısmı niye inatla atladığını anlayamıyorum..
hani buradaki insanlar dava açılmakla, tehlikeye atlamakla tehdit ediliyor ya..
e ben de size bir şey sordum..
yine soruyorum..

TİCARİ AMAÇLA SATIŞINI YAPTIĞINIZ LEVEL İSİMLİ DERGİNİN TEMMUZ 2009 SAYISINDA BENİM BİR YAZIM YAYINLANMIŞ MIDIR?
BU YAZI YAYINLANIRKEN BENİM İSMİM DERGİ KÜNYESİNDE GEÇMEKTE MİDİR?
EĞER İSMİN DERGİ KÜNYESİNDE GEÇMEKTE İSE VE BİR YAZIM YAYINLANMIŞ İSE SİZ BU YAZI İÇİN NE KADAR TELİF ÜCRETİ ÖDEDİNİZ BANA?
DEKONT MEKONT NE OLURSA KABULUM BANA VE TÜM TÜRK OYUNCULARINA BİR KANIT VERİN..
VERMEZSENİZ ÜZERİMDEN KAR SAĞLADIĞINIZ İÇİN SİZİ MAHKEMEYE VERECEĞİM..
VE EMİN OLUN SİZİN GİBİ HAVA CİVA BİR NEDEN DEĞİL BU TELİF DAVALARININ NE DURUMDA OLDUĞUNU GİDİN HUKUK BÜRONUZA SORUN..
NEDEN BÜYÜK YAZIYORSUN DELİKANLI DİYECEK OLAN VARSA ONUN NEDENİ DE "SON KEZ YAZIYORUM BANNE" DİYEN ELİFİN İNATLA İŞİNE GELMEYEN YERLERİ CEVAPLAMAMASIDIR..
BU ŞEKİLDE GÖRÜR BELKİ..

şu olay doğru mudur lan işe yarar mı?

Hangi sayfada bu?
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Sam said:

eheuehueehu

GEHEN GEHEN GEHEN
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Sam said:

eheuehueehu

ahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...